Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

zaczarowanaa 21:51, 05 sie 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Witam )) z wrazenia nie wiem co napisac)podgladam was ponad 9 miesiecy , to jak ciaza i nadszedl czas na rozwiazanie)))mieszkam w norwegii , od 3 lat mamy swoj dom i kawalek ziemi a moze kamienia))staram sie zrobic z tego ogrod ale ciagle cos zmieniam , szczegolnie od czasu kiedy odnalazlam ogrodowisko) szkoda ze tak pozno ale lepiej pozno jak wcale Danusiu zakochalam sie w Twoim ogrodzie, jak wiele osob zapewnedziewczyny i chlopaki macie super ogrody skacze wieczorami i ogladam watki i w glowie mam milion pomyslow , a pozniej patrze na swoje wypociny i rece opadaja ile jeszcze przedemna , ale dam rade , pozdrawiam was wszystkich , skalniaczek ,

wejscie na gore,
,
i z gory

i z dolu
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Sebek 21:58, 05 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie - ogród masz przepiękny!!! Widać, że czytasz ogrodowisko, bo widzę kuleczki, hortensje, żurawki no i kanciki - wszystko co kochamy A skalniaczek masz niezły - jak byłem w Norwegii to tego kamienia wszędzie dużo było
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
zaczarowanaa 22:01, 05 sie 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
witaj, wszystkiego sie ucze od was, nasadzen tez ))
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
paola1a 22:02, 05 sie 2012

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Witaj, kamienia dużo ale chyba nie przeszkadza roślinkom, bo rosną pięknie
____________________
Prostokątna rabata
zaczarowanaa 22:06, 05 sie 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
czesc) sporo skalek ale jakos sobie radzimy , uczymy sie wpolzyc ze soba )
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Kuklik 22:06, 05 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Witaj Zaczarowana, niesamowita ta skała w Twoim ogrodzie, strasznie mi się podoba
Wypatrzyłam funkie, ja mam totalnego hopla na ich punkcie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
nieszka 22:37, 05 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
witaj!
że tak powiem - twardy kamień do zgryzienia
Ale super Ci idzie!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Welka 22:57, 05 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam, swoim skalniaczkiem pobiłaś chyba wszystkich a z ławeczki na górze musi być piękny widok.
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gardenarium 08:03, 06 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj w naszej rodzince, rozprzestrzeniamy się na cały świat, niedawno obserwowałam, że nawet z Iranu nas podczytują ...i Australii

Norwegia i jej klimat nie jest mi bliski (przyznam bez bicia) bo za zimno i zbyt deszczowo, powiedz czy to mit czy prawda?

Ale sądząc po wyglądzie Twojego ogrodu - to mit

Masz pięknie i wyraźnie widać wpływy ogrodowiska Na pewno ogród przez swą odmienność i przepiękne skały - będzie się cieszył ogromnym powodzeniem. U mnie też.

Pamiętam jak w programach Geoffa Hamiltona oglądałam jak jedna ogrodniczka uprawiała swój ogród przy pomocy młotka, rzeźbiła dziury w skale, zaprawiała dobrą ziemią i sadziła mozolnie swoje roślinki, które potem o dziwo rosły wspaniale. Jakich narzędzi w takim razie Ty używasz? Czy sadzisz w szczelinach?

Co tu dużo gadać - pięknie jest i tak całkiem inaczej, dla mnie ogród - bomba
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lena 08:08, 06 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
zaczarowanaa napisał(a)
Witam )) z wrazenia nie wiem co napisac)podgladam was ponad 9 miesiecy , to jak ciaza i nadszedl czas na rozwiazanie)))



Witaj

Serdecznie gratuluję " rozwiązania" bo tym sposobem mam okazję oglądać przepiękny,wyjątkowy ogród,którego atutem są skały!!!
Wpadłam po uszy - wiem , że pracy na "skałkach" jest ciężka ale to stanowi o oryginalności Twojego ogrodu.
Pozdrawiam i będę podglądać
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies