Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

marzena 18:59, 14 sie 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj ! chyba ogrodem jesteś zaczarowana ? i roślinami ? i tymi fantastycznymi kamieniami ?
nie musisz ich kupować/zdobywać - tak jak większość z nas...
piekny ogród tworzysz korzystając z naturalnych warunków ukształtowania terenu
____________________
marzena O....!
MilenaP 19:16, 15 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Ależ pięknie!!!!!! Nic więcej nie trzeba pisać pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
Syla 20:33, 15 sie 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Z uznaniem ogromnym wychodzę od Ciebie .... Cudownie jest !!! pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 20:46, 15 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zaczarowanaa napisał(a)
hei
BETA I EWELINKA cala dzialka byla przeokropnie zarosnieta , szkoda ze niczym fajnym
sporo drzew i krzaczorow zostalo najpierw wycietych spalinowka a pozniej spora czesc z nich wyrwana z korzeniami koparka te korzenie ktorych koparka nie dosiegla to zostaly zamaskowane przezemnie sporo juz spruchnialo wiec jeszcze kilka lat i sladu nie bedzie))

ale sie usmialam z tych miesni jak skala ale cos w tym jest , )))

ENYA Mieszkam na obrzezach Oslo (3 strefa) zdjecia ogrodow hm...... postaram sie zrobic jakies zdjecia ale zazwyczaj to jest trawa jakies drzewko (jablonka)i ,w donicy przed drzwiami jakies sezonowe kwiatki.... i tyle , nie maja takich ogrodow jak w Anglii a moze jeszcze nie spotkalam takiego

pozdrawiam was wszystkich


To zapewne podziwiają Twój ogród? pozdrawiam ślicznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
nl_kinia 13:16, 22 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310

zaczarowanaa napisał(a)
oczywiscie pozwalam wszystkim podgladac moj ogrodek)))
to i ja się załapuję w takim razie
Norwegię kocham (na odległość, bo nigdy nie byłam, ale od dawna marzę aby kieeedyś się wybrać)

przepiękny ogród! PRZEpiękny!

i od razu mam taką małą prośbę, czy możesz pokazać te czerwone żurawki z bliższa?
zaczarowanaa napisał(a)
moj domek



bo ja właśnie kombinuję u moich nad kolorem kory, czy żółtą, czy naturalną podsypać, bo do żółtej nei mam przekonania, ale myślałam, że w naturalnej się zgubią...

____________________
Kingi ogrodowe początki
kryniafu 20:27, 26 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Ogród wspaniały, sąsiedztwo natury do pozazdroszczenia. Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Enya73 23:02, 26 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witaj Agnieszko! Coś chyba ostatnio rzadko zaglądasz na Ogrodowisko. Czekam z niecierpliwością na nowe fotki, jak Twój ogród zmienia się wraz ze zmianami pory roku
Jaka pogoda aktualnie w Norwegii? Mój M ciągle marzy o podróży na ryby do Norwegii, więc może kiedyś się skuszę na taką podróż. W tym roku byliśmy w Danii i bardzo nam się tam podobało. Podobno w Norwegii jest jeszcze piękniej
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Lena 14:03, 16 wrz 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Aga,co nowego w ogrodzie?
Brakuje mi Twoich zdjeć na forum
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
zaczarowanaa 10:45, 17 wrz 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
witajcie w ogrodzie ... jesien,, duzo pracy troche nowosci i lekkich zmian , brak czasu na forum usprawiedliwiam goscmi z Polski , malym dzieckiem, i ogrodem enya a rybki to sa wielkieeeeee i pyszniutkie dorsze, wlasnie moj maz ostatnio wspominal ze dawno nie byl na rybach i ze czas sie wybrac na polowtroszke nowych zdjec

____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 10:51, 17 wrz 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
nl_kinia napisał(a)


i od razu mam taką małą prośbę, czy możesz pokazać te czerwone żurawki z bliższa?
moje zuraweczki
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies