Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy zawrót głowy (2)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy zawrót głowy (2)

KasiaWB 20:35, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Cześć Karolina, ogród prezentuje się ładnie trawniczek ładniusi masz wiele ciekawych roślin
Zgadzam się z Anią Monte, aby zabrać te iglaki sprzed okien, zwłaszcza, że zostały źle posadzone nie tylko ze względu na zasłanianie okien, ale niestety w linii dachu/podbitki i kiedyś tam dojdą i będą się wykrzywiać. Jak nie chcesz ich przesadzać to może formowanie?
Rh też będą kiedyś wielkie - widziałaś u Bogdzi? polecam - Rododendronowy ogród.
Widziałam też gdzieś cisa, któremu przydałoby się strzyżenie
A przecież chodzi o to aby przez okno również podziwiać taki ogród
Będę kibicować!
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Karolinka 21:20, 22 sie 2012


Dołączył: 07 sie 2012
Posty: 28
Dzięĸi za cenne wskazówki... Iglaki i rh były już jak się wprowadziliśmy a wtedy o rewolucjach ogrodowych nie myślałam. Boję się ich przesadzać bo a/ dobrze się tam miewają, b/ nie mam w tym doświadczenia, c/ boję się że najprawdopodobniej zmarnowałyby się, d/ zrobiłoby się ''goło'', e/ nie mam gdzie ich przesadzić. Jak już rzeczywiście będzie źle to podszkolę się w formowaniu. Już ''ćwiczę'' na brzozie... Jest kulka jak na ogrodowiskowe fantazje przystało

Rh ogród Bogdzi jest urzekający i mam nadzieję, że takiej wielkości roślin się też doczekam

Cis (pewnie myślisz o tym z żółtymi przyrostami?) pójdzie do fryzjera pewnie już w przyszłym roku...

Pozdrawiam Kasiu i serdecznie dziękuję za odwiedziny
____________________
Karolinka - Ogrodowiskowy zawrót głowy
mallwinka 10:14, 23 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
Witam
masz bardzo fajny ogród. zazdroszczę Ci boiska.
____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies