Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Zmiany przy wgrywaniu zdjęć

Pokaż wątki Pokaż posty

Zmiany przy wgrywaniu zdjęć

Gardenarium 13:18, 08 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja mam Google Chrome, Sebek też, jest ok
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 16:09, 09 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Domi napisał(a)
Mam problem z dodawaniem zdjęć i proszę o pomoc. Używam Explorera. Po kliknięciu na "Przeglądaj" w celu załadowania zdjęcia, otrzymuję komunikat, że program Internet Explorer przestał działać (niestety nie mogę z wiadomych powodów, również wstawić print screena): "Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie". Wylogowanie się i ponowne zalogowanie nic nie pomogło, za każdym razem mam ten sam komunikat. Na innych stronach (próbowałam na allegro) wszystko działa.


mam to samo !!!
wgrałam sobie google chrome, ale nadal pojawia się ten sam napis, a zdjęcie się nie ładuje.....
co robię nie tak?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Kuklik 21:47, 09 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Mi też działa na chromie
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Sebek 21:59, 09 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Ja mam Google Chrome, Sebek też, jest ok


Nawet bardzo - i chodzi najszybciej ze wszystkich przeglądarek które używałem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ronin 22:14, 09 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 271
Ja jeszcze dodam, że nie wystarczy tylko zainstalować Chrome, trzeba go używać. Jak ktoś zaintalował Chrome'a a i tak korzysta z Internet Explorera to dalej nie będzie działać.
____________________
There are only 10 types of people in the world — those who understand binary, and those who don't.

Instagram Ogrodowiska
adka 12:19, 22 sie 2012


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
Potwierdzam, szukałam przyczyny od kilku dni, zainstalowałam najnowsze wersje internet explorer i nic.Wczoraj w nocy za radą ogrodowiskową wgrałam google chrome i działa.





Przerwy jak Danusia uczyła dwa razy enter
____________________
Adrianna
bajsza 22:54, 22 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 239
Ja mam 2 przeglądarki na Internet Explorer mam to samo co dziewczyny wyłącza się na chrome wgrywałam kiedyś godzinę, kręciło się i nie wgrało - spróbuję teraz jest 2253 zaczynam wgrywać zdjęcie o wymiarze 640x480 zobaczymy kiedy się wgra i czy się wgra?Minęło 30 min - niestety nie wgrało się a to kółeczko kręci się cały czas już straciłam cierpliwość. .
____________________
bajsza/Basia/http://www.ogrodowisko.pl/watek/1722-bajszowe-klimaty *** http://www.bajsza.blogspot.com *** http:///www.bajszafotokul.blog.onet.pl/
adka 00:03, 23 sie 2012


Dołączył: 01 sie 2012
Posty: 185
To prawda szybkość nie jest mocna stroną tej przeglądarki , explorer był dużo szybszy.Ale oczywiście to jest mój indywidualny przypadek.
____________________
Adrianna
zawitka 19:52, 23 sie 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Ale jestem gapa internetowa nie wiedziałam że jest taka strona kto mnie pokieruje jak zainstalować google chrome żeby te zdjęcia wchodziły???????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 00:02, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wrzucam link, spróbuj wgrać. Jak wgrasz, używaj jej bo nie będzie działało.

https://www.google.com/intl/pl/chrome/browser/?installdataindex=nosearch&hl=pl&brand=CHMA&utm_campaign=pl&utm_source=pl-ha-emea-pl-bk&utm_medium=ha
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies