Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Pisanie staranne

Pokaż wątki Pokaż posty

Pisanie staranne

Gardenarium 09:49, 18 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
wawik napisał(a)
Jestem z Wami króciutko, a już nabałaganiłem w innym miejscu i chciałem usunąć swój post, ale nie ma tutaj takiej możliwości.


Jak cały post bez edytowania to do Ronina wyślij na PW link z której strony chcesz wykasować.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
anula_wn 10:17, 18 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Bardzo się cieszę, że pojawił się taki temat. Dziękuję Danusiu

oczywiście i mnie zdarza się pisać z błędem, bo piszę za szybko, ale staram się poprawiać jak zauważę pomyłkę . W dzisiejszych czasach ludzie piszą szybko, bez interpunkcji, która przeciez wyraża nasze odczucia ! to tak, jakbyśmy z kimś rozmawiali.

Popieram całą sobą apel o poprawność pisowni !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 12:38, 18 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
anula_wn napisał(a)
Bardzo się cieszę, że pojawił się taki temat. Dziękuję Danusiu

oczywiście i mnie zdaża się pisać z błędem, bo piszę za szybko, ale staram się poprawiać jak zauważę pomyłkę . W dzisiejszych czasach ludzie piszą szybko, bez interpunkcji, która przeciez wyraża nasze odczucia ! to tak, jakbyśmy z kimś rozmawiali.

Popieram całą sobą apel o poprawność pisowni !

Ja także staram się pisać poprawnie, błędów nigdy nie robiłem, więc czemu miałbym je robić na kompie


Aniu - zdarza "rz" tak na marginesie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Matka 14:57, 18 lip 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Przypomniały mi się czasy szkoły podstawowejmoja polonistka nauczyła mnie nie robić błędów - robiłam straszliwe błędziory, aż wstyd się przyznać- w prosty sposób:kazała poprosić rodziców żeby dyktowali kawałek tekstu z codziennie czytanej gazety, a potem my mieliśmy się bawić w nauczycieli i z tą gazetą te nasze byki poprawiaćna czerwono rzecz jasnapowiedziała, że po 3 miesiącach, lub wcześniej, błędów nie będzie. No i w moim przypadku i wielu innych się to sprawdziłoA teraz z racji wykonywanego zawodu nie wypada mi wręcz żeby było inaczej
____________________
U Matki
anula_wn 17:01, 18 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
no ja błędy robię , niestety.... ale za to piszę ładnie stylistycznie
przynajmniej tyle !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 00:13, 19 lip 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja ostatnio pisze wszystko razem jak leci, prawie wszystko muszę edytować. Każdemu się zdarza
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 16:55, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Szkoda, że zniknęła funkcja podkreślania błędów. Teraz sporo literówek robię
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
an_tre 16:58, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Joanka napisał(a)
Szkoda, że zniknęła funkcja podkreślania błędów. Teraz sporo literówek robię
musisz mieć ją w komputerze, ja mam i mogę się poprawić
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Joanka 17:00, 26 lut 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Kiedyś zawsze samo podkreślało. No cóż jestem komputerowa noga.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
an_tre 17:12, 26 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Joanka napisał(a)
Kiedyś zawsze samo podkreślało. No cóż jestem komputerowa noga.
musisz mieć tą funkcję w oprogramowaniu, a może masz tylko jest wyłączona
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies