Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Taki sobie ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Taki sobie ogród.

bea_ta 22:44, 04 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Mam na imię Beata i witam wszystkich Ogrodomaniaków-pozytywnie zakręconych.Czytam Was już jakiś czas i oglądam Wasze ogrody i nie mogę się napatrzeć.A trafiłam tu przez przypadek.Otóż w programie Maja w ogrodzie usłyszałam o stronie Ogrodowisko.Zajrzałam i wpadłam po uszy.
Jestem pod wrażeniem ogrodów ,które tu powstają i stwierdziłam też tak "chcę".
Może troszkę o moim ogrodzie.Ogród ma już 8 lat i zawsze myślałam ,że nie jest tak źle.
Ale po zobaczeniu Waszych to stwierdziłam, że potrzebna mu jest metamorfoza.
Postaram się powklejać zdjęcia ale nie wiem czy mi się uda za pierwszym razem.


to jest rabata przed grażem



tu niedawno rosły piwonie ale pomyślałam ,że chciałabym coś na pniu i pod spodem obsadzone roślinkami,te białe i niebieskie to jednoroczne.Co sezon coś innego tam sadzę



tu jeszcze rośnie marny rh,chyba miejsce nie dla niego bo jest na przewiewie


i oczywiście mój
"pomocnik" czyt.szkodnik.
To narazie tyle.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Taki sobie ogród
Klamber 23:39, 04 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Beata, za dużo nie pokazałaś ale kosteczka ładna, funkia babko listna piękniusia i pewnie pachnie bosko. 8 lat i dużo i mało, zależy jak spojrzeć a ile metrów masz do obrobienia?
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
bea_ta 08:23, 05 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witaj Klamber, teraz widzę ,że mój wątek jest zdublowany.Muszę ten usunąć.
Zapraszam jednak na drugi pt. Taki sobie ogród Beaty.
Pozdrawiam.
____________________
Taki sobie ogród
Gardenarium 08:24, 05 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Beatko, na pewno w tej wąskiej rabacie przyda Ci się dosadzanie. Np trzmielinki na pniu szczepione a pod nimi kolorowe żurawki w bordowym odcieniu, będzie ładnie wyglądało.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bea_ta 08:36, 05 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Witam Cię serdecznie Danusiu.Najpierw techniczna sprawa jak pisał do mnie wczoraj Sebek mój wątek się zdublował i chciałabym ten wykasować i zaprosić na drugi.pt.Taki sobie ogród Beaty.
To moje pierwsze kroki tutaj i jeszcze nie mogę się odnaleźć.
Bardzo dziękuje za podpowiedzi ,tak po cichu liczę na Wasze propozycję.Myślałam właśnie o czymś szczepionym na pniu i pod spodem obsadzenia.Poza tym podobają mi się kule bukszpanowe,obwódki z bukszpanów,żurawki, wrzosy.
Pozdrawiam Danusiu i czekam na odwiedziny na drugim wątku,w miarę upływu czasu będę dodawać nowe zdjęcia mojego ogrodu.
____________________
Taki sobie ogród
badara 08:57, 05 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Mnie sie zdecydowanie najbardziej pomocnik podoba, słodziak jest
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies