Gdzie jesteś » Forum » Powitania » dzień doberek

Pokaż wątki Pokaż posty

dzień doberek

Margaretka 12:29, 09 paź 2012


Dołączył: 04 paź 2012
Posty: 2
witam serdecznie, debiutuję tutaj )..
Od dawna czytam Ogrodowisko bo bardzo podoba mi się jak Danusia dzieli się swoją pasją, warsztatem i doświadczeniami. Uwielbiam oglądać zdjęcia Waszych ogrodów bo bije z nich wielka pomysłowość )
Ja sama wychowana w bloku, mam dom z ogrodem, który jest dla mnie odskocznią, miejscem na relaks czy sposobem na pozbycie się chandry. Nawet w dzień porodu siedziałam na grządkach pieląc zapamiętale. Rodzice wychowali się na roli więc pewnie dlatego mnie tak ciągnie do ogrodu....
Zajmuję się ogrodami od kilkunastu lat, ostatnio też trochę z racji pracy.
Na dzień dobry załączam Wam fotkę pewnej fioletowej piękności której jestem mega fanką !
pozdrawiam

____________________
poznańska Margaretka
Joaska 15:32, 09 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Witaj,
Tą werbeną zdobyłaś nasze serce!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
MarekW 20:22, 09 paź 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Werbenę wszyscy kochają głównie dzięki Sebkowi witaj
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Gardenarium 23:15, 09 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak? a ja to co? a kto rozsyłał nasiona dwa lata temu? i Sebkowi też wysłał ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MarekW 00:03, 10 paź 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
No przepraszam Szefową ale ostatnio to Sebek bez końca sie chwali piękną werbeną więc przegapiłem Ja jej jeszcze nie mam niestety
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
monteverde 00:07, 10 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ja też się chwalę i wlaśnie pierwszą dostalam od Danusi
Cześć Margerytka witam i czekam na dalszą historię
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 00:19, 10 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MarekW napisał(a)
No przepraszam Szefową ale ostatnio to Sebek bez końca sie chwali piękną werbeną więc przegapiłem Ja jej jeszcze nie mam niestety


To obserwuj wątek oddam o werbenie, prawie całe ogrodowisko dostało. .wtedy było mało użytkowników, teraz będą się dzielić nasionkami, jakby co to przypomnij się na wiosnę, siewki wyrastają w różnych dziwnych miejscach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joaska 21:23, 10 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
No i okazuje się że całe ogroodowisko zosta ło zwerbenowane przez Danusie
I bardzo dobrze bo to okazuje sie jest zjawiskowa roślinka.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
bogumila 23:28, 10 paź 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Przyszłam się przywitać....Werbenkę też lubię...ale jeszcze nie mam.To taka roślinka zjawiskowa i tylko nasza - Ogrodowiskowa.Żeby zagościła u mnie musiałabym ją dostać od kogoś z tego "obdarowywanego werbenowego łańcuszka".Myślę,że to roślinka symboliczna -dzielona ,pomnażana w naszych ogródkach -jednoczy.....
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Gardenarium 09:04, 12 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak Bogusiu, jest nadzieja na nasiona, mam taki stary okaz w donicy, nasionka pewnie będą. Zapiszesz się jak ogłoszę.

To fakt, że jednoczy i łatwo się rozmnaża.. to jak taka gra która nigdy się nie kończy. Pozdrowienia dla wszystkich miłośników werbeny patagońskiej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies