Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały leśny ogród z owocami, plażą pod sosną, ogrodem angielskim i nie wiadomo z czym jeszcze !

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały leśny ogród z owocami, plażą pod sosną, ogrodem angielskim i nie wiadomo z czym jeszcze !

BetiB 13:34, 18 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2012
Posty: 3
Witam wszystkich serdecznie. Zachwycona ciepłą atmosferą na forum jak też cennymi poradami chcę zaprezentować swoje zmagania z ogrodem i prosic o wsparcie.

Ogród jest na działce leśnej z gigantyczną sosną (piękną) i mnóstwem perzu. Od wiosny wykonaliśmy już sporo pracy co głównie widać na stwardniałych dłoniach , mniej na działce. Mam ambicje doprowadzic ogród do użytku do maja przyszłego roku kiedy moja córcia bedzie mieć komunie.

Trzymajcie kciuki. Wkrótce umieszczę zdjęcie materiału wyjściowego z jakim się zmagam.
Moniika 17:43, 18 paź 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witam Cię serdecznie czekam z ciekawością na zdjecia ! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Sebek 21:55, 18 paź 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj serdecznie
Po tytule wątku twierdzę, że marzą Ci się różne style w jednym ogrodzie. Na pewno będzie to trudne do skomponowania ze sobą, ale będę kibicować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
BetiB 09:57, 19 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2012
Posty: 3
Lubię iść pod prąd
zawitka 13:37, 16 kwi 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Witaj zaciekawiona tytułem czekam na fotki moja Córcia ma leśny ogród i szukam kogoś kto ma te same problemy . Moja działka to malutka a Córka zacznie pracę na leśnej działce gdzie jest piasek i duży las Pozdrawiam.Wklej zdjecia bedzie cooglądać
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies