Gdzie jesteś » Forum » Jednoroczne » Zinnia - cynia

Pokaż wątki Pokaż posty

Zinnia - cynia

EPODLAS 20:42, 10 lis 2011


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Zasiałam pierwszy raz w tym roku, i na pewno maja już miejsce w moim ogrodzie. Piękne kolory, kwitną długo, no i do wazonu super.
Moje cynie

____________________
Mój ogród
Tosiek 19:56, 04 lut 2012

Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 38
Ja już kupiłam nasionka też nie wyobrażam sobie ogródka bez tych kwiatów.





bardzo lubią je motyle





Kaktus 12:05, 23 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2011
Posty: 35
Witam,
Chciałam w tym roku posadzić cynie z własnych sadzonek. Kiedy siać, kiedy "flancować" , kiedy wysadzać w ogrodzie ? Będę wdzieczna.
Do wysiania cynii zobowiązała mnie koleżanka córki, która dała mi nasionka z własnego ogrodu. Jako ,że bardzo kocham te kwiaty, obiecałam.
Kiedyś rosły one w ogrodzie mojej mamy. Teraz na emeryturze mogę posadzić je w ogrodzie mojej córki.

Pozdrawiam Serdecznie .....Kaktus

majkel0326 15:37, 23 lut 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Ja cynie wysiewam na parapet w pierwszej połowie marca.A do gruntu sadzę koło połowy maja,kiedy minie już zagrożenie przymrozków.



____________________
Maja - Moje roślinki
tyna 16:33, 23 lut 2012


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
W tym roku wysiewam cynie miniaturowe. Poniewaz zmienilam opcję koloru w ogrodzie w tym roku. Będą kolorowe jarmarki.....
Dodam na swoje usprawiedliwienie, że widziałam jak może wyglądać rabata z cyniami w roli głównej u Marty. Mam na myśli, że w realu widziałam
Dzięki Marta
____________________
pozdrawiam :)
Tosiek 19:06, 24 lut 2012

Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 38
Kolorowe jarmarki hihi to tak jak u mnie .A cynie bardzo tworzą taki nastrój
Ja też wysiewam w marcu a potem w maju do gruntu







Martek 00:09, 25 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
tyna napisał(a)
W tym roku wysiewam cynie miniaturowe. Poniewaz zmienilam opcję koloru w ogrodzie w tym roku. Będą kolorowe jarmarki.....
Dodam na swoje usprawiedliwienie, że widziałam jak może wyglądać rabata z cyniami w roli głównej u Marty. Mam na myśli, że w realu widziałam
Dzięki Marta

Mówią o nich wąskolistne
Nie ma za co,masz u mnie klapsa !
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:14, 25 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Kaktus napisał(a)
Witam,
Chciałam w tym roku posadzić cynie z własnych sadzonek. Kiedy siać, kiedy "flancować" , kiedy wysadzać w ogrodzie ? Będę wdzieczna.
Do wysiania cynii zobowiązała mnie koleżanka córki, która dała mi nasionka z własnego ogrodu. Jako ,że bardzo kocham te kwiaty, obiecałam.
Kiedyś rosły one w ogrodzie mojej mamy. Teraz na emeryturze mogę posadzić je w ogrodzie mojej córki.

Pozdrawiam Serdecznie .....Kaktus
Cynie można swobodnie w maju wysiewać do gruntu .Jak jest możliwość "zabawy"w domu od marca wysiewamy je do pojemników .Ja w zeszłym roku siałam dokładnie 15-go marca .Można wcześniej ,ale trzeba pamiętać ,że przed przymrozkami nie można sadzonek wysadzać do gruntu .Powodzenia to wdzięczne kwiaty

____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 00:16, 25 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Aha ja wysiewam po 3 nasionka ,jak widzę ,że może robić się im za ciasno dzielę pojedynczo do małych doniczek .
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
iwbod 22:50, 12 kwi 2012


Dołączył: 10 mar 2012
Posty: 53
Uwielbiam c ynie .U mnie najpiękniej rosną w pełnym słońcu.
____________________
IWONA
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies