Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

Welka 12:00, 02 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Chciałam tylko napisać,że pod wpływem Waszych cudownych lampionów i wianków kupiłam już na all klej, papier ryżowy i poszukuję pistoletu do kleju - tak co roku odkładam robienie ozdób, ale nie ma mowy w tym roku musze zrobić, tak mi się wasze dzieła spodobały!
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
justi 12:04, 02 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Bardzo piękne Wasze prace. Obejrzałam sobie relację, super. Może kiedyś się skuszę jak Syla, bo ja taki sam kierowca, lokalny raczej
A czy ten papier na lampiony można by zastąpić tymi cieniutkimi białymi arkuszami z serwetki , bo oprócz wykorzystanego motywu ta biała reszta zostaje. Może ktoś próbował?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 12:11, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wianek a w zasadzie dwa wianki prawie identyczne zrobiła Hania na koniec spotkania. Tak się prezentuje za dnia





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:12, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308






Plus wianek na drzwi


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
JulkAd 12:13, 02 gru 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Dziękuję Danusiu za relację...miło było Was zobaczyć wszystkich przy pracy...wianki i lampiony cudowne wszystkie...bez wyjątku...Gosia Twój mnie urzekł niesamowicie zwłaszcza jak go podwiesiłaś.
I nic mi więcej nie zostało ja tylko dokupić ozdoby, odkurzyć pistolet do kleju i wziąć się do roboty, bo czas goni...oczywiście jak pewno wszyscy (którzy nie byli) zazdroszczę, że mogliście się spotkać.
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Syla 12:15, 02 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
U Gosiaka klimat świąteczny już zagościł na lampie .... skromnie , naturalnie ...... pięknie !!!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 12:16, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Proponuję, jak Irenka, skrzyknąć spotkanie lokalne - Ogrodomaniacy z sąsiedztwa. Kto ma ochotę, ogłoście w nowym watku.Jesli znajdą się chętni - zrobicie to samo.

Ale bierzcie przykład z Sylwii, która wybrała się tak daleko
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 12:19, 02 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gagu,Danusiu,Dziękuję za odpowiedź w sprawie kleju,już zajrzałam do sklepu.Pewnie skorzystam.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 12:21, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W sprawie wykorzystania tej zapasowej bibułki podwójnej, białej od serwetki - ona nie da na lampionie takiego "przeroczystego" efektu - a na meblach to chyba jest niepotrzebna, ale ja się nie znam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gagu 12:23, 02 gru 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
justi napisał(a)
Bardzo piękne Wasze prace. Obejrzałam sobie relację, super. Może kiedyś się skuszę jak Syla, bo ja taki sam kierowca, lokalny raczej
A czy ten papier na lampiony można by zastąpić tymi cieniutkimi białymi arkuszami z serwetki , bo oprócz wykorzystanego motywu ta biała reszta zostaje. Może ktoś próbował?


Justyno nie polecam Ci wykorzystywać tej reszty z serwetki, ona nie będzie ładnie wyglądać. Zamiast używać papier ryżowy możesz po prostu pomalować lampion białą lub kremową farbą, ważne żeby pod przyklejonym motywem było jasne tło bo wtedy będzie on dobrze widoczny. Naklejasz motyw, później jeśli chcesz możesz resztę tła dookoła motywu pomalowac na inny kolor, domalowac coś ręcznie... Całość lakierujesz na koniec lakierem akrylowym. Mam nadzieję, że troszkę pomogłam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies