Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie

gagu 12:25, 02 gru 2012


Dołączył: 26 mar 2012
Posty: 40
Danusiu ten wianek adwentowy jest cudny Mój przy Waszych wydaje mi się taki bidny, idę go podrasować troszkę A M ma iść popracować nad teściową, żeby pozwoliła mi go powiesić na drzwiach.
Joanka 12:32, 02 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Ewelinka231281 napisał(a)
Chciałam tylko napisać,że pod wpływem Waszych cudownych lampionów i wianków kupiłam już na all klej, papier ryżowy i poszukuję pistoletu do kleju - tak co roku odkładam robienie ozdób, ale nie ma mowy w tym roku musze zrobić, tak mi się wasze dzieła spodobały!


Ja właśnie dostałam pistolet do kleju w prezencie od M
Niebawem ruszam po dodatki...... mam nadzieję że będzie się działo
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 12:51, 02 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ooooo, to coś wspaniałego, pistolet na klej Cudna sprawa. Ucałuj Sławka ode mnie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 12:52, 02 gru 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Zadanie wykonane
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kaisog1 12:54, 02 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sylwia ja go tam tylko do zdjęcia powiesiłam Będzie wisiał nad tym stołem co go pomalowałam niedawno


Danusia to jest super pomysł z tymi lokalnymi spotkaniami Fajnie by było gdyby w innym mieście w tym samym dniu odbywały się takie warsztaty! To prawie jak bylibyśmy wszyscy razem ...i wyścigi kto pierwszy wrzuci zdjęcia z relacji
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
justi 13:09, 02 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
gagu napisał(a)

Bardzo piękne Wasze prace. Obejrzałam sobie relację, super. Może kiedyś się skuszę jak Syla, bo ja taki sam kierowca, lokalny raczej
A czy ten papier na lampiony można by zastąpić tymi cieniutkimi białymi arkuszami z serwetki , bo oprócz wykorzystanego motywu ta biała reszta zostaje. Może ktoś próbował?


Justyno nie polecam Ci wykorzystywać tej reszty z serwetki, ona nie będzie ładnie wyglądać. Zamiast używać papier ryżowy możesz po prostu pomalować lampion białą lub kremową farbą, ważne żeby pod przyklejonym motywem było jasne tło bo wtedy będzie on dobrze widoczny. Naklejasz motyw, później jeśli chcesz możesz resztę tła dookoła motywu pomalowac na inny kolor, domalowac coś ręcznie... Całość lakierujesz na koniec lakierem akrylowym. Mam nadzieję, że troszkę pomogłam

Dziekuję pewnie że pomogłaś. Ja robiłam kiedyś małe lampionki z naklejonym motywem z kalki technicznej. Ale da się tylko małe elementy przyklejać bo ona sztywna jak kartka.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
zbigniew_gazda 13:23, 02 gru 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11180
kaisog1 napisał(a)
To tak miało być Anioł.....



Ja tam nic nie chcę sugerować
Ale paciorek trzeba skombinować.
By Patronka nadal z nami była
Wielkim doświadczeniem służyła.



____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Urszulla 13:45, 02 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 13:47, 02 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
kaisog1 napisał(a)
A ja wkleję wianek wiszący




Gosiu, fajny pomysł...u mnie idealny do wykorzystania bo ja nie mam lamp, a przynajmniej na święta byłoby ciekawiej......a nie gołe żarówki......Ty to pomysłowa jesteś.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anieszka 14:00, 02 gru 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Danusiu jeszcze raz dziękuję za cudowne popołudnie i wspaniale spędzony czas

Gagu dzięki za naukę i stronkę, bo tak mnie naładowałaś pomysłami, że już planuję co ozdobić

Materiały

Mnie bardzo podobała się skrzyneczka Danusi na akcesoria - wstążki, laski kleju itd.

Moje wianki


Jeden już wisi na drzwiach ale nie wiem czyn nie za wcześnie







____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies