Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Magda70 10:42, 17 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Joanka napisał(a)
Witaj Magda
Cieszę się że w końcu trafiłam na Twój wątek. Ogród fajny, uporządkowany, uwielbiam żwirek.

Wianek cudo!
Pozdrawiam


Joanko witaj
Dziś będę robić jeszcze jeden wianek dziewczyny z grupy wrocławskiej zainspirowały mnie i robie taki z włóczki nie wiem jak wyjdzie ale co tam...dzięki ogrodowisku odważyłam się na pierwszy to drugi też jakoś wyjdzie.
No i jeszcze pierniczki robiłam pierwszy raz w życiu
Ogrodowisko wciąga...
Ja powoli staram się ogarnąć kolejne wątki...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:43, 17 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Magda u nas też szaro buro się robi.... Buuuu.....


No niestety u nas też...jestem niepocieszona

do świąt jednak śniegu nie będzie...buuuu popłaczemy razem!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 10:49, 17 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
jagoda99 napisał(a)
Witam Madziu ogrod piekny
pozdrawiam serdecznie
sciskam swiatecznie


Witaj doczytałam szybciutko, ze z daleka do nas piszesz - pędzę do Ciebie '
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 11:19, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Pozwól że i ja się przywitam w Twoim wątku. Ogród masz młodziutki tak jak mój ale to moje klimaty zdecydowanie kamień żwir i pełna konsekwencja w obsadzenia rabat. Będę śledzić twoje poczynania. Tymczasem pozdrawiam.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 11:21, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ale wianek świąteczny cudny.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 12:37, 17 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
dzięki. Będziemy się nawzajem podglądać i insiprować....

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 18:26, 17 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Skocz do mnie pokazałam też moje wianki swiateczne zapraszam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Magda70 10:37, 19 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta - byłam i widziałam
Choinka kupiona...w sobotę bedzie ubieranko.

Pierniczki pierwsze w zyciu zrobione i to oczywiście przepis z naszego forum...najpierw było ich duuużo to zaczełam rozdawać po rodzinie i znajomych bo se myśle kto i kiedy je zje...ale okazało się, że nawet smakują i tareaz muszę chować po szafkach bo na święta nic nie zostanie.

Lukrowanie w miare wyszło nawet podłogę udało mi się polukrować - a M chodził i psioczył, że musi wycierac

AA i wianek jeszcze jeden popełniłam (prawie)...podpatrzyłam go na wrocławskim wiankowaniu i musiałam...to ten z włóczek...Stychaz bodajże go robiła...zmałpowałam - sorry ale strasznie mi się podobał...

Wieczorkiem moze fotki wrzucę..
pozdrawiam i samych dobroci życzę

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 16:24, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ja dzisiaj działam z choinką, w tym roku kupiłam sztuczną, niestety miejsce koło kominka nie sprzyja żywej

A pierniczki wyglądają przepysznie, pozdrawiam

____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 16:28, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Mam pytanie, czy tam, gdzie masz posadzone rośliny w żwirze, to ten żwir sypiesz na agrowłókninę??? Czy bezpośrednio na ziemię. Mam takie miejsce z trawami i żwirem i mimo agrowłókniny rozsiewają mi się tam tawuly.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies