Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

Madzenka 18:56, 19 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Chetnie bym ten zmałpowany wianek Justyny obejrzała
Obiecalaś !


Ps płakać nie będziemy, zaklinamy śnieg, padaj, padaj, padaj!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Magda70 19:56, 19 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Zeta napisał(a)
Mam pytanie, czy tam, gdzie masz posadzone rośliny w żwirze, to ten żwir sypiesz na agrowłókninę??? Czy bezpośrednio na ziemię. Mam takie miejsce z trawami i żwirem i mimo agrowłókniny rozsiewają mi się tam tawuly.


No niestety popełniłam ten błąd i mam tam agrowłóknine.... chwasty tez rosną ale duuużo mniej.

Za późno trafiłam na ogrodowisko na wiosnę cos będę z nią kombinować
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 19:57, 19 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Marzena2007 napisał(a)
Chetnie bym ten zmałpowany wianek Justyny obejrzała
Obiecalaś !


Ps płakać nie będziemy, zaklinamy śnieg, padaj, padaj, padaj!


Dobra, dobra...ide po aparat...
Słabo zaklinasz czarownico - nie pada śnieg więc pomogę ci w zaklinaniu padaj, padaj!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Gosiniak 19:57, 19 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
U mnie też włóknina pod żwirkiem tylko nie bardzo wyobrażam sobie bez. Nie wiem jak Danusia u siebie to robi, że się wszystko nie miesza ziemia ze żwirkiem np. przy wyrywaniu chwastów. Chyba grubą warstwę żwiru trzeba by było nasypać, a mi się na razie przerabiać nie chce. Choć pewnie te czasy nadejdą Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Magda70 20:06, 19 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
No właśnie ja tez sobie nie wyobrażam bez agro chociażby ze względu na krety... a tych ci u mnie po dostatkiem...zryły mi przez kilka lat trawę doszczętnie i w tym roku chyba nową bedziemy zakładać i siatkę damy najpierw.

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 20:25, 19 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Do wianka Justyny troszkę brakuję...ja nie mam duszy artysty a zmałpować tak dosłownie jednak nie potrafie - jakieś detale zawsze mi umkną...
Nie mam pistoletu na klej wiec nadziewałam włóczkę na wieszak druciany...
Ale i tak mi się podoba





____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 20:44, 19 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Zdolniacha jesteś. Myślę, że jeśli chodzi o włóczkę to lepiej na drucieją mocować. Ja jak robiłam wianek na podkladzie ze słomy to mi się od pistoletu paliła haha nie wiem jak z wełenką.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
baraga1904 20:48, 19 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Magda70 napisał(a)
Do wianka Justyny troszkę brakuję...ja nie mam duszy artysty a zmałpować tak dosłownie jednak nie potrafie - jakieś detale zawsze mi umkną...
Nie mam pistoletu na klej wiec nadziewałam włóczkę na wieszak druciany...
Ale i tak mi się podoba








....potrzeba matką wynalzaków... ja by na to nie wpadła....zresztą antytalent ze mnie totalny.... no ale Twój wianek naprawdę wyszedł
Madzenka 20:55, 19 gru 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ożesz w mordę jeża ... !!! Piekny wianek, że się tak wyraże
Justynka też na drut nawlekała
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Konstancja30 21:00, 19 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)
Ożesz w mordę jeża ... !!! Piekny wianek, że się tak wyraże
Justynka też na drut nawlekała


ożesz w mordę jeża !!! ... że się powtórzę ... nie mam wyjścia zmałpować muszę ,,,
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies