Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród niby nowoczesny ale...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród niby nowoczesny ale...

magnolia 11:05, 03 cze 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Magda70 napisał(a)
Magnolio dzięki, że zaglądasz i za pochwały...

Mam nadzieję, że rabata dobrze obsadzona?? Tak miało być?

I jeszcze jedno pytanie...odnośnie czosnków...wsadziłam je wcześniej do doniczek i teraz przesadzam w miejsce docelowe...i czy to dobrze, że teraz??
Bo i tak mi juz pewnie w tym roku nie zakwitną więc co robić?

edit.
lawenda pięknie wygląda...i jeśli mogę to poprosze zdjęcie jak już czosnek zakwitnie


Dobrze obsadzona, jest tak jak miało być.

Sama nie wiem co z tymi czosnkami, chyba bym sadziła, niech się rozrastają a potem zasypiają w miejscu docelowym.

Tak, zrobię zdjęcie kwitnącego czosnku dla Ciebie.
____________________
malkul 11:08, 03 cze 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Madzia róbcie doniczkę bo to prościzna a wój m. to zdolna bestia.

Magolio co to za czosnki, krzysztofa? moje powolutku rozkiwtaja ale ostatnio ciągle leje wszytsko pragnie słońca
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Magda70 11:09, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
oki, w sumie to połowę czosnku juz posadziłam...więc dziś reszta pójdzie do ziemi...

Dzięki raz jeszcze...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 11:10, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
czosnki ostrowskiego...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Tess 11:57, 03 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Łaaał, warzywnik super! Piękne wykonanie, zachwycający efekt.
Bardzo mi się podobają takie bielone skrzynie. Ale nie mam miejsca, niestety.
Pieknie się zapowiada rabatka modrzewiowa. Ba, projekt Magnoli, toz nie może być inaczej W przyszłym roku zachywtom nie będzie końca.
Buziaki zostawiam
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Tess 12:05, 03 cze 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
To jeszcze raz ja
Magda70 napisał(a)
A ja się zeźliłam....bo moje piwonie przesadzane jesienią nie zakwitły...buuu


Podnieś je, podsadzając widłami amerykańskimi, do góry. Nie obawiaj się, nic się im nie stanie. Prawie na pewno to że nie kwitną, to efekt zbyt głebokiego sadzenia. Tak miałam z moimi - siedziały dwa lata, bez kwiatków, podniosłam je do góry i mam łan pąków. Tyle, że bordowych, a powinny być różowe albo białe
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Magda70 12:14, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Tess napisał(a)
To jeszcze raz ja


Podnieś je, podsadzając widłami amerykańskimi, do góry. Nie obawiaj się, nic się im nie stanie. Prawie na pewno to że nie kwitną, to efekt zbyt głebokiego sadzenia. Tak miałam z moimi - siedziały dwa lata, bez kwiatków, podniosłam je do góry i mam łan pąków. Tyle, że bordowych, a powinny być różowe albo białe


Mówisz??? No patrz...to takie niby proste....Dzieki będę wyciągać je z ziemi..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
magnolia 12:16, 03 cze 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Tess napisał(a)
Łaaał, warzywnik super! Piękne wykonanie, zachwycający efekt.
Bardzo mi się podobają takie bielone skrzynie. Ale nie mam miejsca, niestety.
Pieknie się zapowiada rabatka modrzewiowa. Ba, projekt Magnoli, toz nie może być inaczej W przyszłym roku zachywtom nie będzie końca.
Buziaki zostawiam


ja tylko drobne podpowiedzi zostawiłam, żadna zasługa. Wszystko jest made by Magda
____________________
Gabisia 12:22, 03 cze 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
PRZE-FAN-TA-STY-CZ-NE zmiany!!!
Wyprostowane rabaty są cudne i fajnie, że zostawiłaś tam pomiędzy kwadratami miejsce na tę dróżkę.
Warzywniak - w życiu nie widziałam bardziej eleganckiego.
Nawet na angielskich stronach.
Madziu, musisz być z siebie dumna

A igiełki modrzewiowe możesz przecież odkurzyć z kamyczków.
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Magda70 12:22, 03 cze 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Magnolio no proszę Cię!

Gotowca mi dałaś na dłoni...ja tylko wykonanie...wprawdzie więcej czasu zajęło wykonanie niz projektowanie ale ja bym tego nie wymysliła...gdzieś tam trawki chodziły po głowie ale nie bardzo wiedziałam jak je ustawić..
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies