Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Dekoracje świąteczne wrocławskie 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Dekoracje świąteczne wrocławskie 2012

zaczarowanaa 08:23, 13 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
ale jestescie fajne.....zazdraszczam wam tego spotkania , wiankow ..... wszystkie sa pikne i nie wiem ktory bym chciala fajnie popatrzec na takie rozchachane buziaki az do ekranu moja sie chacha... pozdrawiam cieplutko



lublin do dziela moze sie dolacze....)) az tak mnie wzielo;-P
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
Wieloszka 08:27, 13 gru 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Marzena2007 napisał(a)
Noemi nad kominek - pod kolor tapety


Nie no to jest HIT!!!
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Wieloszka 08:35, 13 gru 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
aga_pe napisał(a)

Wieloszka, wianek wyszedł super
Dzięki dziewczyny za przemiły wieczór.
Dotarłyśmy do domu bez problemu, w połowie drogi już miałyśmy dobrą widoczność (szyby odmarzły)
Madzia, dokładnie jest 64 km

Aga, ja też jechałam z zamarzniętą szybą - miałam wybór: jechać 20km/na godzinę za Marzenką i wytrzeszczać oczy żeby widzieć cokolwiek, albo zatrzymać się, oskrobać szyby i... zgubić się wyjeżdżając na obwodnicę Akurat jak do niej dotarłam szyby odmarzły
Twoja cerata uratowała Madzi podłogę Następnym razem musisz nas wcześniej poinstruować, masz wprawę Powodzenia na kiermaszu, zarządzie i wszystkim
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Enya73 08:37, 13 gru 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Piękne Wam wyszły wianuszki. Zdolne dziewczyny! No i na pewno było bardzo wesoło w takim licznym gronie
A która ma taki pistolet ogromny jak wiertarka? Ja to takim kieszonkowym maleństwem sklejam
Madzia masz śliczny domek w środku. Bardzo mi się podoba

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Lena 09:03, 13 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
REWELACJA!!!

Kobitki jesteście niesamowite i bardzo twórcze
A jakie piękne !!!
Wszystkie wianki zasługują na uznanie i brawa

Madziulka - masz piękne wnetrza a tapeta śliczna

____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
ana_art 09:04, 13 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wieloszka napisał(a)

Justynka we własnej osobie ze szlagierem wiankowania


Ten był niesamowity!!! Zwala z nóg! Justyna - rewelacyjny pomysł! A jakie wykonanie!
Pamiętaj o przepisie na ciasto

śliczny widziałam wcześniej baaardzo podobny tylko bez bombeczek na jakimś portalu stylowych dekoracji. Wówczas odrazu wpadł mi w oko, ale ten z dodatkiem bombeczek jest cudnY
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
grupa_trzyma... 09:10, 13 gru 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Szalone Zdolneślązaczki...jesteście bardzo utalentowane. Wasze wianki bardzo mi sie podobają. Najbardziej wianek Justyny i Agi Pe. Lubię ekodekoracje a te są z najwyższej półki. Jesteście bardzo pomysłowe.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
sylllwia 09:18, 13 gru 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Z waszego wspólnego wiankowania jest co zGAPiać. Śliczne dzieła stworzyłyście.
Pozdrowienia dla wszystkich uczestniczek i gospodyni spotkania.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Syla 09:36, 13 gru 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jesteście fantastyczne , wianki powalające a atmosfera do pozazdroszczenia !!!!! buziam, ściskam , przytulam ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
aga_pe 09:40, 13 gru 2012


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Wieloszka napisał(a)


Wieloszka, wianek wyszedł super
Dzięki dziewczyny za przemiły wieczór.
Dotarłyśmy do domu bez problemu, w połowie drogi już miałyśmy dobrą widoczność (szyby odmarzły)
Madzia, dokładnie jest 64 km

Aga, ja też jechałam z zamarzniętą szybą - miałam wybór: jechać 20km/na godzinę za Marzenką i wytrzeszczać oczy żeby widzieć cokolwiek, albo zatrzymać się, oskrobać szyby i... zgubić się wyjeżdżając na obwodnicę Akurat jak do niej dotarłam szyby odmarzły
Twoja cerata uratowała Madzi podłogę Następnym razem musisz nas wcześniej poinstruować, masz wprawę Powodzenia na kiermaszu, zarządzie i wszystkim


Aga, Ty do Madzi też masz kawałek. Obwodnicą jednak świetnie się jedzie. A ja to miałam asystentkę do skrobania szyby hehehehe
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies