Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Harmonogram spotkań i wyjazdów Ogrodowiska w 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Harmonogram spotkań i wyjazdów Ogrodowiska w 2013

Joanka 20:29, 31 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
A ostrzy, ostrzy
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
beta 20:47, 31 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
kaisog1 napisał(a)
Oficjalnie zgłaszam Kubusiowo

24 sierpnia od 10:00 albo jak kto przyjedzie


Gosia ja tez się zgłaszam oficjalnie
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Kasiek 21:05, 31 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
grazyna napisał(a)


..Luki Muzanowskie na Lubelszczyznie
...
W 2004 r. Park Mużakowski został uznany za dobro Światowego Dziedzictwa UNESCO.



Kasiu nie myślałaś o woj. lubuskim pisząc lubelskim?


http://park-muzakowski.pl/
Dostalam fotki od znajomych,piekne moreny,rosliny.rh i inne.Mysle ze przy nastepnej wizycie w Polsce odwiedze to miejsce.Fotografie mnie urzekly,musze to zobaczyc...
____________________
Bawarka
Kasiek 21:13, 31 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kochaj Lubuskie - geopark - Nasz Łuk Mużakowa z europejskim ...
http://www.kochajlubuskie.pl/wiadomosci/kochaj-lubuskie-geop...
Jedyna na Ziemii morena czolowa widziana z kosmosu
____________________
Bawarka
gaby3003 00:36, 01 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
kaisog1 napisał(a)
Oficjalnie zgłaszam Kubusiowo

24 sierpnia od 10:00 albo jak kto przyjedzie


jeszcze nie patrzałam na mape ....... ale wpraszam sie.....
kaszebka.....
____________________
gaby3003 00:39, 01 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
alinak napisał(a)

ZGŁASZAM TERMIN SPOTKANIA - w Kalwarii zebrzydowskiej - 3-4 sierpnia . godz . do ustalenia .
proponuję spotkanie południowo -wieczorne . wieczorem ognisko .spanie w okolicznym hostelu lub hotelach w Kalwarii. a w niedzielę spróbuję zorganizować zwiedzanie ogrodu państwa Pudełków w Pisarzowicach . dodam że w tej chwili tam są już 2 ogrody pokazowe tej rodziny . - rododendronowy i japoński . lub ogród botaniczny w Krakowie jeśli nie udałoby się załatwić zwiedzania w Pisarzowicach .


słuchajcie nie wiem co sie stało że ten post wyskoczył pod nickiem mojej córy ...chyba logowanie przez fejsa ...a ten nie wiadomo dlaczego zalogowany na nią .

to piszę ja Kaziu Popiołek Alinak



Alinko ..... u Ciebie również Bede
____________________
zuza12 22:04, 02 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
jotka napisał(a)

Oficjalnie zgłaszam Kubusiowo

24 sierpnia od 10:00 albo jak kto przyjedzie


oficjalnie sie wpraszam


Z zasady nigdy nie wybiegam daleko w przyszłość, ale tym razem złamię moje zasady i też zgłaszam chęć odwiedzenia Kubusiowa. Jola chętna to może razem zorganizujemy sobie wypad.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
gaby3003 22:11, 02 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
kaisog1 napisał(a)
Oficjalnie zgłaszam Kubusiowo

24 sierpnia od 10:00 albo jak kto przyjedzie


jeszcze nie patrzałam na mape ....... ale wpraszam sie.....
kaszebka.....


ZA SZYBKO UCIESZYŁAM SIE NA SPOTKANIE- JAK ZAPISYWAŁAM W TERMINAZ sPOTKAŁO MNIE WIELKIE ROZCZAROWANIE ZAPISANE -"SLUB SOSTRZENICY"..... nie ukrywam ze wolałabym byc z wami....
____________________
gaby3003 22:14, 02 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
alinak napisał(a)
aleksandra_kumorowska napisał(a)
ZGŁASZAM TERMIN SPOTKANIA - w Kalwarii zebrzydowskiej - 3-4 sierpnia . godz . do ustalenia .
proponuję spotkanie południowo -wieczorne . wieczorem ognisko .spanie w okolicznym hostelu lub hotelach w Kalwarii. a w niedzielę spróbuję zorganizować zwiedzanie ogrodu państwa Pudełków w Pisarzowicach . dodam że w tej chwili tam są już 2 ogrody pokazowe tej rodziny . - rododendronowy i japoński . lub ogród botaniczny w Krakowie jeśli nie udałoby się załatwić zwiedzania w Pisarzowicach .


słuchajcie nie wiem co sie stało że ten post wyskoczył pod nickiem mojej córy ...chyba logowanie przez fejsa ...a ten nie wiadomo dlaczego zalogowany na nią .

to piszę ja Kaziu Popiołek Alinak



Alinko ..... u Ciebie również Bede........................

ALINKO PODOBNIE Z TWOIM TERMINEM- TYLKO W TYM PRZYPADKU SLUB KUZYNA NA KTÓRYM BEDE ROBIC DEKORACJE SLUBNA -zalewam sie łzami z rozpaczy......szloch...łałlllll
____________________
kaisog1 23:44, 02 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gaby Ty chyba masz jakiegos wyjątkowego pecha w tym roku jeżeli chodzi o spotkania
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies