Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Bardzo mały ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Bardzo mały ogródek

magdalena_ci... 19:39, 02 sty 2013

Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 4
Witam! Mam przed domem mały trawnik, wydaje mi się, że jest trochę pusty, a ja uwielbiam kwiaty i w ogóle rośliny. Czy mogłabym prosić chociaż o malutkie podpowiedzi, porady jak go upiększyć za niewielką cenę? Oto on: http://imageshack.us/photo/my-images/809/ogroda.png/ Ogrodzenie nie jest wysokie, zbudowane jest z drewnianych belek.
kaisog1 21:59, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj,

Najlepsze byłyby zdjęcia. Jednak jeżeli nie chcesz ich wstawiać podaj chociaż wymiary...
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 22:52, 02 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy, poćwicz wklejanie zdjęć w wątku i dodaj zdjęcia ogrodu.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/11-testowe-dodawanie-zdjec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
magdalena_ci... 13:50, 03 sty 2013

Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 4
Zrobiłam zdjęcia
Oto lewa strona:
środek:
i prawa strona:
kaisog1 15:11, 03 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Musisz się zastanowić w jakim klimacie ma to być utrzymane. Mnie się kojarzy bardziej z sielskością, bylinami... Ale jeżeli chcesz mieć ten fragment ciekawy i zimą no to trzeba zaplanować zimozielone rośliny....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
magdalena_ci... 15:15, 03 sty 2013

Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 4
Własnie takie zwykłe, naturalne ogródki mi się najbardziej podobają. Nie takie na których jest tylko trawa i tuje. Kocham kwiaty i kolory, i proste rzeczy.
kaisog1 15:21, 03 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Inwestuj w takim razie w byliny.... Tu masz nowy wątek, który jest bardzo pomocny przy takich rabatach

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2642-rabaty-angielskie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
magdalena_ci... 15:37, 03 sty 2013

Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 4
Dziękuję!
EwelinaB 17:52, 03 sty 2013


Dołączył: 03 sty 2013
Posty: 2
magdalena_ciecierska napisał(a)
Witam! Mam przed domem mały trawnik, wydaje mi się, że jest trochę pusty, a ja uwielbiam kwiaty i w ogóle rośliny. Czy mogłabym prosić chociaż o malutkie podpowiedzi, porady jak go upiększyć za niewielką cenę? Oto on Ogrodzenie nie jest wysokie, zbudowane jest z drewnianych belek.


Ciekawy masz tam kącik, na pewno coś ciekawego uda Ci się tam postawić, mój ogród nie jest aż tak duży ale też na początku miałam problem z wyborem odpowiednich roślin idealnych na lato i zimę.
____________________
Świat to place zabaw. Kiedy jes­teśmy dziećmi wiemy o tym i ba­wimy się, jed­nak gdy sta­jemy się do­rośli za­pomi­namy o tym. Wte­dy właśnie świat tra­ci swo­je bar­wy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies