Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ścieżka prowadząca do domu.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ścieżka prowadząca do domu.

aneta 15:51, 03 sty 2013

Dołączył: 03 sty 2013
Posty: 8
A ja myślałam, że to Twoje wejście do domu

Chciałabym
Dziękuje BARDZO za odpowiedzi.Spisuje nazwy a pózniej to mam nadzieje jakoś ogarne.
Jakby ktoś jeszcze odgadł co tu rośnie to jestem wdzięczna za pomoc.
kaisog1 16:32, 03 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Mnie się wydaje, że są jeszcze lilie i astry.. Jednak nie trzymałabym sie tak bardzo listy zasadzonych tam roślin Raczej pojechałabym do szkółki i wybierała coś podobnego i wieloletniego... Zabrałabym zdjęcie ze sobą i grzebała w szkółce
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kondzio 16:36, 03 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
też tak myślę jak Gosia poco wydawać pieniądze na kwiaty jednoroczne jak można podobnie urządzić kwiatami kilkuletnimi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 19:21, 03 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Skąd jest to zdjęcie ja się tylko zapytam i witam. Nie wolno wklejać zdjęć nie swoich

Można link do obcego zdjęcia
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiniak 22:57, 03 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Zdjęcie śliczne, ale ja podobnie jak inni nie kopiowałaby tego dosłownie, ale można użyć innych roślin, nie byłabym sobą jakbym jakiegoś iglaczka nie zasugerowała albo bukszpanika, bo jesienią i zimą to pustka totalna tu będzie, pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Kuklik 23:54, 03 sty 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
aneta napisał(a)


Ufff.....udało się

Ale ścieżka....! Cud!
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
monteverde 00:08, 04 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
aneta napisał(a)


Ufff.....udało się


po lewej przy ścieżce: lobelia niebieska,begonia drobna albo szczawik, bo widzę bordowe liście, nasturcja wielobarwna, żeniszek aksamitka pojedyncza, w drugim rzędzie ,lilie, lawenda, hortensja chyba anabelle, biale rumiany, bo chyba za późno na bialą piwonie, tyle rozpoznalam ścieżka śliczna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aneta 10:04, 04 sty 2013

Dołączył: 03 sty 2013
Posty: 8
Cudowni jesteścieDZIĘKUJE!!!Lista coraz dłuższa,fantastycznie!
Wiedziałam,że jak się do Was zwróce z prośba pomocy to pomożecie.Dziękuje raz jeszcze.
Napewno wkomponuje "coś" wieloletniego bo faktycznie jeszcze lato się nie skończy a ja zostane z suchymi,przekwitnietymi badylamiPodjade do szkółki ale z tym ich poradami to sami wiecie jak jest


Przepraszam Panią admin za wlejenie zdjęcia.Nie miałam pojęcia,że nie wolno wklejać inspiracji.Tak jak pisałam czytam,ogladam od dawna ale pisze po raz pierwszy.Chyba powinna przejrzeć najpierw regulamin
Powiem szczerze,że zanim wkleiłam zdjęcie szukałam linku do niego ale niestety bez rezultatu.
Na swoją obrone moge obiecać,że jak już się uporam z realizacją to pokaże efekt

Kuklik 12:35, 04 sty 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Chciałam tylko zauważyć, że to jednoroczne kwitną całe lato, a wieloletnie mają swoją porę kwitnienia ze 3 góra 4 tygodnie i ...liście, no czasem powtórzą kwitnienie po przycięciu. Można skomponować, że by coś zawsze kwitło, ale uzyskać taką kwitnącą rzekę na dłużej to muszą być jednoroczne przynajmniej w części. Coś za coś
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
kaisog1 13:04, 04 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Iza pewnie, że tylko jednoroczne dadzą taki efekt
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies