Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ciężko ale się opłaca

Pokaż wątki Pokaż posty

Ciężko ale się opłaca

ladymajena 15:11, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12
Witajcie Ogladam i czytam wasze rady i porady przydatne i ciekawe Wiec sama chciałam co napisać Macie wszyscy piękne ogrody ja tez mam ale taką mała w ROD. Jest moim szczęście i miłością którą zaraziłam tez moja przyjaciłke której załatwiłam działeczkę niedaleko siebie Uwielbiam przebywać na działce z moją szaloną rodzinką .
____________________
Ciężko, ale się opłaca
ladymajena 15:14, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12

Mój mały pomocnik
____________________
Ciężko, ale się opłaca
ladymajena 15:17, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12

Mój następny pomocnik trochę zmęczony pracą Ale tak już było teraz jest zmiana bo zburzyliśmy stara altankę i wybudowaliśmy nowa w której jest trochę więcej miejsca
____________________
Ciężko, ale się opłaca
ladymajena 15:23, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12


A tak to wyglądało

____________________
Ciężko, ale się opłaca
ladymajena 15:27, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12

No i stanęła po wielkich trudach i znojach z tyloma przeszkodami ze już mało brakowało a już bym zrezygnował z budowy Ale jest moja wymarzona teraz tylko wykończenie Mogę już myśleć gdzie co posadzić
____________________
Ciężko, ale się opłaca
dajana 16:21, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj między szalonymi Przeszkody są zawsze i nawet potrzebne bo wszystko co przychodzi z trudem jest więcej warte .Altana widzę będzie duża i przestrzenna Jak dużą masz działeczkę? poczekam na więcej zdjęć Musisz uaktywnić i wymyśleć nazwę swego ogrodu,, tzw podpis Ten podpis musi być zielony wtedy jest aktywny dzięki czemu będziesz widoczna na forum . Inaczej nikt cię nie widzi .Fajną masz rodzinę .Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ladymajena 17:08, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12
Na zdjęciach jeszcze bałagan po remontowy teraz troszkę lepiej .Mam nadzieje jak tylko się ciut ociepli to jede na działeczkę sprzątać i dalej remontować Działkę mam około 4 arów wiec nie jest duża ale tez nie jest mała w sam raz.



Wejście raczej nie efektowne ale już w tym roku będzie lepiej
____________________
Ciężko, ale się opłaca
Gardenarium 17:25, 07 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj w naszym gronie szalonych ogrodników,oooo i znowu grupa krakowska rośnie Ludziska się ucieszą

Pozdrawiam

Szefowa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:27, 07 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Spora "chałupka" jeszcze dopowiem, że mamy u nas działkowiczów (Przetacznik, Basia Krajewska, Hanka Andrus tak na pierwszą myśl
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
dajana 17:28, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
ha,ha no synuś uroczy !! Nic od razu ,pomaleńku zrobicie wszystko .4 ary to wcale nie taka mała a pracy zawsze pod dostatkiem Masz zdjęcia działki ze wszystkich stron ? wklej jeśli je masz będzie łatwiej w wyobrażni i nie tylko .Czy masz sprecyzowany styl ,czy szukasz rozwiązań .Tutaj masz wszystkiego pod dostatkiem ,roslin ,miłych ludzi i pomoc Wszystko czego człowiekowi potrzeba znajdziesz na Ogrodowisku!! Zaraz poproszę kogoś o pomoc bo w sprawie aktywnej nazwy,, bo ja nie jestem w tym dobra
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies