Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ciężko ale się opłaca

Pokaż wątki Pokaż posty

Ciężko ale się opłaca

dajana 17:30, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
No i masz Szefową najważniejsza osobę, moja pomoc już zbyteczna ..Pozdrawiam i witam zarazem samą Szefową
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
ladymajena 18:04, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12
Witam jeszcze raz serdecznie wszystkich .Jest mi bardzo miło .Dajana to nie synuś tylko córcia



Widok w druga stronę



A to nasza kotka którą ktoś podrzucił Jest dzika ale na papu przychodzi
____________________
Ciężko, ale się opłaca
dajana 19:31, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
O przepraszam za synusia ale dzisiaj chłopcy tez mają długie włoski .a ze ja mam synów to już skrzywiona płciowo jestem .Ale masz ogromne drzewo co to jest? Coś te zdjęcia ci małe wychodzą i treść rozstrzelona Kiedy wklejasz plik ze zdjęciem wciśnij enter i rób odstęp między zdjęciem a treścią wtedy wyjdzie dobrze .U mnie też dzika kotka przechodzi na michę a biega za mną jak piesek Czeka cię sporo pracy ale już do wiosny blisko Wszyscy jej wyczekujemy .Napisałam do Sebka aby ci pomógł jesli będzie na forum aktywny to z pewnością to uczyni Musisz troszkę poczekać Tymczasem porozglądaj się po innych wątkach i pisz na nich aby cię zauważono
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 19:33, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jesteś z Krakowa? to blisko mnie ,fajnie

Nowych ogrodników powinno się powitać kwiatuszkiem Witam cię więc różą ze swojego ,,chciałam napisać ogrodu hi Nie mam jeszcze ogrodu dopiero go tworzę ale kilka róż już mam Witam cię więc swoją rózyczką





____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardenarium 20:17, 07 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Żeby zrobić link w podpisie kliknij "cyytuj" i zobacz jaki kod masz poniżej, Skopiuj go i wklej w profilu jako podpis.

Inaczej go nie widać a więc "cytuj"



Ciężko, ale się opłaca
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ladymajena 21:10, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12
Dajanko dzieki serdeczne za różę jest piekna ja kupiłam w tamtym roku na jesien w hiper markecie ale tylko dla tego ze mi sie zal ich zrobiło ale mam nadzieje ze sie w tym roku odwdzięczą i bedą piekne jak twoje Szefowa zrobiłam jak mi radziłas i nie wiem ale chyba jestem juz zielona?





A drzewo na zdjęciu to orzech na końcu mojej działki
____________________
Ciężko, ale się opłaca
ladymajena 22:53, 07 sty 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 12
Mam pytanie dostałam tydzień temu cebulki tulipanów jest jakas możliwość żeby je zasądzić i żeby zakwitły jeszcze w tym roku na wiosnę?
____________________
Ciężko, ale się opłaca
dajana 23:07, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
ladymajena napisał(a)
Mam pytanie dostałam tydzień temu cebulki tulipanów jest jakas możliwość żeby je zasądzić i żeby zakwitły jeszcze w tym roku na wiosnę?


A nie masz zmarzniętej ziemi? jeśli nie ,, to sadz czym prędzej ,,myśle że śmiało zakwitną wiosną Znowu córka ? ile masz tych dziewczyneczek w swoim domu? to chyba trzecia ,,no chyba że pierwsza pomocnica, ta zmęczona bidulka to nie córka hi,hi .Podpis masz już aktywny brawo ! Mówiłam ze Szefowa to Szefowa zaraz się tobą zajmie hi.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 23:12, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Córcia śliczna i bardzo radosna ,,czyli szczęśliwa. Gratuluję Orzech też piękny ale kłopotliwy niestety Żarłok okropny ,odbiera wszystko co cenne innym roślinkom ,będzie z nim kłopot
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
elzbieta_b 07:41, 08 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Marzenko Z nami będzie Ci dobrze. A córeczka super. Śliczna, uśmiechnięta i o to chodzi. Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies