Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia.

Matka 21:38, 04 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Fajny domek się zapowiada
____________________
U Matki
Matka 21:39, 04 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Rób dużo fotek, potem będzie fajne porównanie "przed" i "po".
____________________
U Matki
zbigniew_gazda 22:02, 04 lut 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11159
Joasiu szczerze Ci zazdroszczę .Właśnie tego pustego miejsca .Możesz sobie wszystko zaplanować od początku. Jest na Ogrodowisku tyle przykładów do naśladowania. Był czas że zamieszkaliśmy w bloku (12 lat) i po tygodniu już myślałem : to nie dla mnie - muszę zbudować domek. Zacząłem w roku 1983 - a finanse ? Resztki z naszych skromnych pensji mojej i żony. Kto wtedy miał szansę na pożyczkę . Można powiedzieć że fachowcy wybudowali mury i przykryli eternitem. Całe wykończenie domu to moja sprawka . Życzę sukcesów w budowie domku i aranżacji pięknego ogrodu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Matka 22:05, 04 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Zgadzam się ze Zbyszkiem. Choć budowa domu zabiera sporo sił, energii i nerwów(wiemy cos o tym kto budował dom) i człowiek zarzeka się, że nigdy więcej to ja gdybym miała okazje zrobiłabym to raz jeszcze, zwłaszcza ogród!Teraz po zdobyciu naprawdę wielkiej wiedzy tu na forum wszystko inaczej bym zaplanowała i robiła!Więc jednym słowem zazdroszczę Ci!i czekam na relacje zbudowy i tworzenia ogrodu!
____________________
U Matki
malgorzata_kij 11:04, 05 lut 2011


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 4
Nie pozostaje mi nic jak życzyć spełnienia zamierzeń, i trwać w swoim założeniu stworzenia pięknego ogrodu ----do końca..
____________________
małgorzata kij
barbara_karb... 21:42, 05 lut 2011


Dołączył: 10 sty 2011
Posty: 115
Witam !!! Trzymam kciuki ,będzie piękny dom ,a ogród na pewno jeszcze piękniejszy ........ Ja tez nie mogłam wytrzymać i przed i w trakcie budowy domu sadziłam moje pierwsze roślinki, ale to nie był dobry pomysł , ,,fachowcy,, się nimi nie przejmowali i zrzucali materiał gdzie im pasowało .Serdecznie pozdrawiam ...........Czekam na dalszy ciąg ))
____________________
Basia :-) Bieszczady - mój ogród i nie tylko
Gardenarium 22:14, 05 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
malgorzata_kij napisał(a)
Nie pozostaje mi nic jak życzyć spełnienia zamierzeń, i trwać w swoim założeniu stworzenia pięknego ogrodu ----do końca..


Małgoś, fajnie moczysz nózki, a gdzie to?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
hanka_andrus 09:55, 07 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dom i ogród!Moje marzenie !Ja niestety i blokowa i na odległość -ogrodowa.A to nie to samo,co rano pić kawę na tarasie i podziwiać efekty swej pracy w porannym słoneczku.Mówią,że wszystko się zdarzyć może,trzeba tylko chcieć.Moje życie,to moja rodzina.Więc żyliśmy.......a myśl o własnym domku oddalała się.Ale ogród jest!I tym żyję!
Pozdrawiam i życzę konsekwencji w projektowaniu wymarzonego miejsca.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jotka 10:08, 07 lut 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
hanka_andrus napisał(a)
Dom i ogród!Moje marzenie !Ja niestety i blokowa i na odległość -ogrodowa.A to nie to samo,co rano pić kawę na tarasie i podziwiać efekty swej pracy w porannym słoneczku.Mówią,że wszystko się zdarzyć może,trzeba tylko chcieć.Moje życie,to moja rodzina.Więc żyliśmy.......a myśl o własnym domku oddalała się.Ale ogród jest!I tym żyję!
Pozdrawiam i życzę konsekwencji w projektowaniu wymarzonego miejsca.


Haniu powinnam, to skopiować i też się pod tym podpisać
a wszystkim posiadaczom domów i ogrodów życzę wytrwałości w upiększaniu, ale przede wszystkim dostrzegania radości z tego co mają
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
hanka_andrus 00:28, 08 lut 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Joanko,czy to jest typowy projekt domku?I jaka firma tobie go stawia w tak krótkim czasie?Oczywiście możesz mi tona prywatne wieści dodać,jeżeli to nie tajemnica.Córka szuka czegoś podobnego,i może im się spodoba? Proszę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies