Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Czas na zmiany....

Pokaż wątki Pokaż posty

Czas na zmiany....

agata19762 21:43, 17 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
MagdalenaK8 napisał(a)
Przepięknie mieszkasz, wiem ...ogród będzie jak z bajki. Mi bardzo brakuje takiej przestrzeni, jak się budowałam było troszkę inaczej. Ale co tam jest w porządku.
Pozdrawiam



dziękuję za miłe słowa
zapraszam częściej .....
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:44, 17 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
malkul napisał(a)
Agatko - Ewcia dała Ci super porady na osłonięcie warzywnika, ja mogę podesłać na email foto różnych rozwiązań , jak chcesz to daj mi na priv adres.
ps.ja dwa lata temu tez byłam zielona ale teraz to juz o niebie ze mną lepiej



dziękuję

wysłałam i czekam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
dajana 14:11, 14 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Agatko przeczytałam ze twojego pieska zaatakował kot i ma ranne oczko Moją sunie spotkało to samo .Już jest dobrze ale rana było spora dostała zastrzyk przeciw zapalny i antybiotyk w kropelkach do oka Zapuszcza się po jednej kropli ale często. Idż prędko bo może stracić wzrok, obserwuj czy rana się nie powiększa Mojej została biała plamka która może zmienić widzenie ale dzięki ze nie straciła wzroku ..Tyle o podobnych perypetiach Teraz zwiedzę twój ogród
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 14:50, 14 maj 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
O jej jaki ogromny!! będziesz miała ogród jak z bajki tylko nie w rok czy dwa Tego tak szybko własnymi środkami i siłami nie da się zrobić. Czas uczy cierpliwości Agnieszko Tez tak miałam jak ty kiedy tu po raz pierwszy weszłam Dzisiaj już tak nie przezywam ze dopiero się uczę ze nie rozpoznaje roślin ze nie mam jeszcze ogrodu itd. .Czytam, notuje, dobieram rosliny do swojej gleby (nawet jeśli to tylko papier ) Przyjdzie czas będę gotowa na zakupy .Inni zmieniają swój ogród na rabatach już istniejących a ja na papierze bo doszłam do wniosku ze jednak inna roślina będzie piękniejsza i lepiej się w tym miejscu sprawdzi No cóz w realu idzie mi bardzo powoli ,ale za to wiedzę mam większą, możliwości podejrzenia u innych .Hortensji mam sporo i żadna mi nigdy nie zmarzła a mrozy i wiatry u mnie większe niż kilka km dalej .Dzisiaj wiem ze nie wybiorę dużo gatunków .Królować będą zimnozielone rośliny hortensje róże i może jeszcze trzy cztery inne gatunki ,za to ilości ich ogromne .U ciebie jest tak duzy teren ze masz pole do popisu .Działasz już i słuchasz madrych rad, będziesz miała z tego pożytek .Powodzenia ci zyczę bo obie jesteśmy na początku drogi
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
agata19762 21:29, 14 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
dajana napisał(a)
Agatko przeczytałam ze twojego pieska zaatakował kot i ma ranne oczko Moją sunie spotkało to samo .Już jest dobrze ale rana było spora dostała zastrzyk przeciw zapalny i antybiotyk w kropelkach do oka Zapuszcza się po jednej kropli ale często. Idż prędko bo może stracić wzrok, obserwuj czy rana się nie powiększa Mojej została biała plamka która może zmienić widzenie ale dzięki ze nie straciła wzroku ..Tyle o podobnych perypetiach Teraz zwiedzę twój ogród



Dajano byliśmy wczoraj u weterynarza ...
okazało się, że Timi ma rozdartą siatkówkę,
dostał maść z antybiotykiem i drugą łagodzącą ...

musiało go to boleć i swędzieć,
dlatego od kilku dni tarzał się nieustannie to po trawie to po dywanie ....

i taki był dziwny ....nie wiele się bawił

a co ciekawe
w sobotę był u fryzjera i pani dokładnie przy oczkach mu obcinała i nic nie zauważyła...



mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze



____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 21:30, 14 maj 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
dajana napisał(a)
O jej jaki ogromny!! będziesz miała ogród jak z bajki tylko nie w rok czy dwa Tego tak szybko własnymi środkami i siłami nie da się zrobić. Czas uczy cierpliwości Agnieszko Tez tak miałam jak ty kiedy tu po raz pierwszy weszłam Dzisiaj już tak nie przezywam ze dopiero się uczę ze nie rozpoznaje roślin ze nie mam jeszcze ogrodu itd. .Czytam, notuje, dobieram rosliny do swojej gleby (nawet jeśli to tylko papier ) Przyjdzie czas będę gotowa na zakupy .Inni zmieniają swój ogród na rabatach już istniejących a ja na papierze bo doszłam do wniosku ze jednak inna roślina będzie piękniejsza i lepiej się w tym miejscu sprawdzi No cóz w realu idzie mi bardzo powoli ,ale za to wiedzę mam większą, możliwości podejrzenia u innych .Hortensji mam sporo i żadna mi nigdy nie zmarzła a mrozy i wiatry u mnie większe niż kilka km dalej .Dzisiaj wiem ze nie wybiorę dużo gatunków .Królować będą zimnozielone rośliny hortensje róże i może jeszcze trzy cztery inne gatunki ,za to ilości ich ogromne .U ciebie jest tak duzy teren ze masz pole do popisu .Działasz już i słuchasz madrych rad, będziesz miała z tego pożytek .Powodzenia ci zyczę bo obie jesteśmy na początku drogi



w sumie po dwóch latach już ogrom pracy za mną
a jak cieszy !!!!!!!!!!!!!!!!!


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 10:50, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Szkoda psiuni chciałaby tak powiedzieć ze Ogrom pracy za mna a tutaj dopiero czynam ood zera . Zazdroszcze zmian i pozdrawiam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
A_gawa 13:47, 02 wrz 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Z przyjemnością czytam wszystkie dobre rady, fajny wątek.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
bozga 16:12, 19 kwi 2015


Dołączył: 05 kwi 2015
Posty: 3390
Piękny teren, zazdroszczę
____________________
Hortensjada Wizytówka-hortensjada
milka666 07:22, 25 lip 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
Dziękuję Ci bardzo zaprasza ja też do Ciebie zaglądam.
____________________
Milena nowe życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies