Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród ciągle w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród ciągle w budowie

wronada 17:30, 22 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 17:33, 22 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
wrzosy czekają na przycinanie, ale na razie zimno i nie chce się wychodzić na zewnątrz.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
basia3012 18:26, 22 mar 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Danusiu, piękne porządki u Ciebie. Kanciki super. A ciemierniki to mnie zaskakują swoimi krzyżówkami. Zawsze jakąś niespodziankę kolorem mogą sprawić.
I ja też zastanawiałam się kiedy wrzosy ciąć? Ale raczej jeszcze za wcześnie. U nas dzisiaj cały dzień na -. A nocą to wolę nie myśleć ile będzie. Szkoda hortensji ogrodowych ale gdyby to miało przyhamować tego wirusa to niech będzie ile chce.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
anabuko1 18:53, 22 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23431
Bardzo piękne następne dekoracje
Ciemierniki masz cudne. I duże kępy.
Czymś je dokarmiasz ?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
wronada 16:46, 24 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
basia3012 napisał(a)
Danusiu, piękne porządki u Ciebie. Kanciki super. A ciemierniki to mnie zaskakują swoimi krzyżówkami. Zawsze jakąś niespodziankę kolorem mogą sprawić.
I ja też zastanawiałam się kiedy wrzosy ciąć? Ale raczej jeszcze za wcześnie. U nas dzisiaj cały dzień na -. A nocą to wolę nie myśleć ile będzie. Szkoda hortensji ogrodowych ale gdyby to miało przyhamować tego wirusa to niech będzie ile chce.


Dziękuję Basiu za odwiedziny. Te porządki to dopiero minimalna część prac jakie mam do wykonania /Moja działka ma 20 arów/. Hortensje ogrodowe jeszcze mam przykryte chociaż nie mam ich za wiele. U mnie w większości to limki itp. ale już przycięte. Może nie zmarzną./…./ Z tym wirusem to chyba tak łatwo nie pójdzie, skoro i w ciepłych krajach dobrze się czuje. Mam nadzieję, że ludzie wezmą sobie do serca ostrzeżenia, chociaż ciągle jeszcze się słyszy, że to tylko panika.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 17:05, 24 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
anabuko1 napisał(a)
Bardzo piękne następne dekoracje
Ciemierniki masz cudne. I duże kępy.
Czymś je dokarmiasz ?


Cieszę się Aniu ,że Ci się podobają moje dekoracje. Lubię się tym bawić. Chociaż teraz ochota coraz mniejsza, zwłaszcza, że święta chyba musimy spędzić bez dzieci i wnuków. Nie ma dla Kogo tego robić.
Ciemierniki radzą sobie. Obcięłam im tylko większość liści bo po zimie były bardzo brzydkie. W tym roku jeszcze nic nie zasilałam. Odżywki kupiłam ale zaskoczyła mnie zima i muszą poczekać

____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Agania 19:20, 24 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Hej witam Cię, jak u Ciebie kolorowo
Zima tylko postraszyła od przyszłego tygodnia regularna wiosna
Zniknęłaś tak szybko jak się pojawiłaś i nie zdążyłam zobaczyć Twojego ogrodu
Ładnie masz i pokazuj dekoracje, twórz i co z tego że mamy taki trudny okres
trzeba się cieszyć tym co tu i teraz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
wronada 21:06, 24 mar 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Dziękuję Agatko za dodanie otuchy. Rzeczywiście jestem tu już od dawna, chociaż kiedy pracowałam to miałam niewiele czasu na regularne korespondencje. Zachwycałam się Waszymi ogrodami. Nie ukrywam, że dawały mi wiele inspiracji. Obecnie jestem już na emeryturze i upajam się wolnością. Tylko jak tu usiedzieć w domu? Dobrze, że jest Ogrodowisko, a jutro może będzie cieplej i ogród czeka.

____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 18:57, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
stół przygotowany fotele czekają czas rozpocząć sezon
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 19:05, 02 kwi 2020


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
ale wcześniej trzeba przygotować dekoracje świąteczne

____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies