Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Domek ogrodowy dla dzieci

Pokaż wątki Pokaż posty

Domek ogrodowy dla dzieci

anna_berec 13:28, 08 kwi 2015

Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 1
arcobaleno napisał(a)
Jak w temacie Postanowiliśmy w tym roku wymienić stary "rozjeżdżony" plac zabaw na taki właśnie z domkiem na podwyższeniu. Nasze dzieciaki przechodzą teraz fazę zabawy w "dom" i myślę, że potrwa ona jeszcze trochę a taki ogrodowy domek to marzenie chyba każdego dziecka Zastanawiamy się tylko czy porywać się na robienie samodzielne (umiejętności i narzędzia są chodzi tylko o czas i kupno materiału) czy kupić gotowca i podrasować pod siebie. Chciałabym, że by był łaaadny, z fajnymi dziewczęcymi detalami, otoczony kwiatami
Mam też zamiar zrobić w tej części ogrodu (jedyna jaka mi na to została), w pobliżu tego domku właśnie kilka koryt/podwyższonych rabat na najpotrzebniejsze warzywka i zioła, żeby dziewczynki załapały bakcyla własnej uprawy

Jak macie w swoich zbiorach jakieś fajne inspiracje to proszę o zdjęcia. A może macie takie domki w swoich ogrodach?

Ale żeby to nie tylko wyglądało ale też spełniało swoją zabawową funkcję musi wyglądać mniej więcej tak - czyli domek, zjeżdżalnia, piaskownica i huśtawki w jednym



Rodzice kupili dla rodzeństwa taki plac zabaw [link zmoderowany]. Mi się wydaje super ! Sama się bawiłam na nim w ostatnie wakacje
KasiaG 21:16, 09 kwi 2015

Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 31


A to domek moich dzieci.. Robiony przez męża

Zeta 23:53, 10 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
A ja mam taki.....
.
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Iwcia 12:25, 11 lip 2015

Dołączył: 10 sty 2012
Posty: 1212
W moim wątku jest foto domku zrobionego przez nas. W perspektywie, gdy dziecię urosnie będzie na palach ze zjeżdżalnią
____________________
Mój przyszły ogród
KAMILNOWICKI 14:13, 18 lis 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
To ja się pochwalę moim 2 miesiące dłubania wykorzystałem stemple i deski z budowy, kuchenkę zrobiliśmy z szafki nocnej, blat kuchenny z starego blatu

____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
Basilikum 15:41, 18 lis 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
cudowny sama bym w nim zupe ze stokrotek ugotowala
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
KAMILNOWICKI 09:09, 19 lis 2015

Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 136
Moja córa ma rozmach w gotowaniu - po sezonie musiałem myjką po ścianach śmigać
____________________
Kamil-Kamilowe krok po kroku
maraski 16:52, 01 gru 2015


Dołączył: 19 lut 2015
Posty: 9
haha, jakby moja córa zobaczyła te wszystkie fajne domki to by oszalała Ma bzika na tym punkcie. Pewnie w następnym roku albo kupimy gotowy i pomalujemy go sami albo będziemy robić sami z pomocą - oczywiście córki, i pana Henia co ma fach w rękach. Z jego pomocą to pewnie kilka dni i zrobione. Gdybym sam miał robić to bym ugrzązł na miesiące. Jedno jet pewne; obok domku ma być huśtawka - to akurat warunek żony Mocowanie do huśtawki już kupiłem wiec hustawka będzie szybciej niż domek ... Na ten moment nie wiemy też jaszcze jak duży ma być domek. Ile Wasze domki mają powierzchni ?
Kasia33 13:37, 01 lut 2016

Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 5
Nie tak dawno czytałam ciekawy artykuł o domkach ogrodowych dla dzieci i coraz częściej zastanawiam się nad taką inwestycją.
____________________
zielinka 12:00, 02 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 46
Te kolorowe domki są bajeczne Wyglądają na świetny prezent dla dziecka i na pewno zachęcą, żeby spędzało więcej czasu poza domem. Nie wiem jaka będzie różnica w cenie między kupieniem gotowego a robieniem własnego od zera, ale ta druga opcja bardziej do mnie przemawia, bo taki domek będzie naprawdę unikalny i wyjątkowy.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies