Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Aga_pant

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Aga_pant

MilenaP 15:56, 18 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
piękny, dojrzały ogród tutaj widzę a z oczkiem będzie jeszcze piękniej super, że są u Ciebie dorosłe drzewa
____________________
Milena - zielonastrefa
Aga_pant 18:34, 08 mar 2013


Dołączył: 14 sty 2013
Posty: 25
Witam po przerwie.
Przez kilka dni świeciło słoneczko i pierwsze roślinne zakupy poczynione- wczoraj posadziliśmy w ogrodzie kilkanaście żywotników, i nawet nie zdążyłam zrobić zdjęcia, a dziś...wyjść do ogrodu nie da się- taka śnieżyca.

Już mogłaby przyjść wiosna....
Ech...

Ale mam już wypisane w punktach, co tej wiosny zrobimy w ogrodzie
m.in.
- zaczniemy od wycięcia starej śliwki
- powiększę warzywnik
- bardzo chcę zagospodarować miejsce parkingowe ("ukwiecić betonową pustynię" inaczej tego nie nazwę) pokażę zdjęcię przed i po , bo to będzie ciekawe doświadczenie, ale póki co, kupiłam drewno, niech się ociepli i pędzel w ruch, a potem...oj, będzie się działo. Całkiem sporo pracy przede mną
- może powstanie nowa rabata- jest kilka gatunków roślin, które bardzo podobają mi się, a jeszcze nie mam ich w swoim ogrodzie, i coś z tym musze zrobić
-no i oczko...troszkę podnósł się poziom wody,i po zimie widać, że muszę uformować od nowa brzeg oczka, inaczej ziemia z trawnika zacznie spływać do oczka.

Pozdrawiam wszystkich.
Aga.
____________________
Aga_pant (Agapanthus africanus)
asica 19:50, 08 mar 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3832
Z ciekawością będę śledzić zmiany w Twoim ogrodzie . Lubię jak dużo się dzieje.
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Aga_pant 19:58, 08 mar 2013


Dołączył: 14 sty 2013
Posty: 25
Asiu, podejrzałam Twój warzywnik
CZAPKI Z GŁÓW ! Super.
Jak tylko stopnieje śnieg (u mnie cały czas sypie!), to zrobię wreszcie nowe zdjęcia, bo mój warzywnik ma w tej chwili 12m2, a ja chcę.... no przynajmniej raz tyle

I osobne miejsce na dynie.
O.
____________________
Aga_pant (Agapanthus africanus)
zawitka 17:32, 16 paź 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14062
Aga fajnie że się coś dzieje trzymam kciuki i pozdrawiam.Bede zaglądac
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies