Gdzie jesteś » Forum » Powitania » WItajcie Ogrodomaniacy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

WItajcie Ogrodomaniacy :)

Joasia 14:55, 19 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Mam na imię Joasia i od czerwca ubiegłego roku jestem szczęśliwą właścicielką domu z ogródkiem. Jestem mamą na urlopie macierzyńskim i mam nadzieję, że oprócz zajmowania się moją cudowną rodziną znajdę w tym roku czas na to, żeby się w ogrodnictwie zakochać
Z zawodu jestem pedagogiem. Uwielbiam książki, muzykę, zwierzęta i podróże. Mam wspaniałego męża, dwie córki i mam nadzieję, że niedługo dołączy do nas jakieś psisko
Bardzo miło mi do Was dołączyć!

Gorące pozdrowienia z niespodziewanie białego Bristolu (UK)!
____________________
Blokersi w ogrodzie
hanka_andrus 15:33, 19 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witaj w środku zimy! Ale to wcale nie znaczy ,że my tu śpimy!
Zachęcamy się wzajemnie do przetrwania ,bo jak tu zimą bez ogrodu?
No i czas już zacząć starania koło tego ,co ma cieszyć wiosną,latem,jesienią!
Mam nadzieję ,że bakcyla załapiesz ,bo w naszym towarzystwie ogrodniczym , niema takich ,co to robią od niechcenia!Buzia wesoła,uśmiechnięta,w dodatku z UK,i z Bristolu.....oj zaraz zlecą się ogrodowe ptaszęta!Nie bój się, nie zadziobią, tylko masę pytań zadawać będą......
Kwiatek wiosenny na przywitanie od Hanusi.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
an_tre 15:35, 19 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Witaj Joasiu z białego Bristoku u nas też biało ale dzięki temu forum nie narzekamy na brak koloru i nie ima się nas depresja tylko nostalgia za wiosną będziesz się tu czuła swojsko i wspaniale wśród życzliwych ogrodomaniaków pozdrawiam ze środkowej zimowej Polski

____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Gardenarium 17:10, 19 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asiu opowiadaj jak się tam znalazłaś i czy wracasz?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joasia 22:01, 19 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Dziękuję za miłe powitanie!

Haniu, piękne krokusiki. Takie mi się marzą. Póki co, to co z cebulek wzeszło przysypał śnieg ...

an_tre, piękne zdjęcie. Aż zatęskniłam za wiosną, mimo, że za śniegiem też już byłam stęskniona.
Nie pada tu u nas za często.

Danusiu, wyjechaliśmy z mężem na chwilę, popracować, coś odłożyć ... To było 7 lat temu.
Urodziły się tu dzieci, jedno poszło już do szkoły, no i mamy tu wreszcie swój wymarzony
domek z kawałkiem zieleni. Oj, ciężko byłoby to teraz zostawić ...

Zaraz pędzę założyć wątek w odpowiednim dziale i pokzać Wam na czym stoimy


____________________
Blokersi w ogrodzie
Gardenarium 00:32, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uwielbiam wyspowe ogrody, odwiedzam je kilka razy w roku.
Masz koleżanki z Wysp, dodaj się na mapie ogrodów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 10:09, 20 sty 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj! Masz jakieś zdjęcia ? Uwielbiamy to zdjęcia wtedy można sie poczuć jakbyśmy sie trochę wzajemnie odwiedzały Śliczna fotka w awatarku pozdrawiam serdecznie z Gdańska
PS a w Polsce z jakich okolic jesteście ?
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
an_tre 22:14, 05 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Joasiu co tak cichutko u ciebie?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Babetka 18:29, 08 lut 2013


Dołączył: 03 lut 2013
Posty: 130
Ja też serdecznie witam. I też jak Hania mam kwiatka. Proszę.
____________________
Babetka Wśród SWOICH
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies