Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Blokersi w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Blokersi w ogrodzie

Joasia 23:02, 19 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Drodzy Ogrodomaniacy!
Niniejszym otwieram nasz wątek we wspaniałym Ogrodowisku. Cieszę się jak dziecko

Nasz dom to nasze pierwsze własne lokum i pierwszy w życiu własny kawałek zieleni!
Ja i mój mążto blokersi z dziada, pradziada. Wychowaliśmy się w wielkiej płycie i nie licząc kwiatków na parapetach
niczego jeszcze nie uprawialiśmy. Hmm, myślicie, że mamy jakieś szanse???

Przeprowadzka zbiegła się w czasie z narodzinami naszej młodszej córeczki (czerwiec 2012)
więc siłą rzeczy ogród nie otrzymał w poprzednim sezonie tyle uwagi i pracy ile mu się należało
ale już zbieramy siły, energię i zapał na nowy sezon. Mamy nadzieję, że z Waszymi kciukami i wsparciem uda nam się to wszystko jakoś ogarnąć.

Póki co, dzięki Wam dowiedzieliśmy się co to są byliny ... Tak tak, Kochani. Są na świecie ludzie,
którzy pojęcia o ogrodnictwie nie mają Pewnie jeszcze nie raz z rozbawieniem będziecie
czytać o naszych zmaganiach

W wolnej chwili wrzucę plan naszego ogrodu. Narazie zdjęcie z dziś i z lipca.




____________________
Blokersi w ogrodzie
Sebek 23:07, 19 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wyczytałem gdzie indziej skąd jesteś - i zazdroszczę bliskości angielskich perełek (czytaj ogrodów)
Pamiętam jak Ogrodowi Najeźdźcy zmieniali takie ogrody jak Wasz w mały raj Mam nadzieję, że i Wam się to uda
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 23:07, 19 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj Joasiu

Fajny ogródeczek Pomysłów tu pewnie nie zabraknie i za nim się spostrzeżesz będziesz miała piękny rodzinny ogród
Skąd jestes?
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
siaaska 23:08, 19 sty 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Witam
Mój mąż tez zawsze mieszkał w bloku ja co prawda mieszkałam na wsi ale ogrodu za bardzo nie mieliśmy ale chyba jakoś idzie nam uprawa ogrodu Wam też się uda Z pomocą Ogrodowiska to już nawet pewne
Pozdrawiam
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
hanka_andrus 23:24, 19 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ogólne założenie już jest,są drzewa , trawnik,można puszczać wodze fantazji!
Witaj w klubie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Mala_Mi 23:26, 19 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja blokers tak samo zaczynałam.. nie mając pojęcia o niczym....... nawet ogrodowiska nie miałam.... i tera się śmieje z moich poczynań, a ogród coraz ładniejszy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Joasia 23:30, 19 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Mówicie, że jest nadzieja? Dzięki!

Sebek, angielskie perelki? Gdzie nam do nich
Będę szczęśliwa jak w pierwszym sezonie uda mi się
nie zmarnować zieleni i wprowadzić ciut koloru ...

kaisog1, jestem z Pomorza Zachodniego ale mieszkamy w Bristolu (UK).

Jak narazie śnieg zasypał to, co wzeszło z cebulek.
Czy to jeszcze odbije czy już przemarzlo i po ptokach (czyt. kwiotkach)?

____________________
Blokersi w ogrodzie
Joasia 23:33, 19 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
Haniu, ja właśnie pochodzę z Koszalina
Miło tu widzieć krajankę

asc, bez ogrodowiska to ja chyba bym nie odważyła się na nic więcej niż trawnik )) więc szacun!

____________________
Blokersi w ogrodzie
Gardenarium 00:37, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asiu, dowiesz się wszystkiego, pytaj też jak masz pytanie w tzw. wątkach tematycznych, ja je pilotuję, zaglądam na bieżąco. One są na dole, ale pewnie wiesz.

Ja bym przeczytała na Twoim miejscu art. Łatwe ogrodnictwo.

Zwłaszcza ten pierwszy

http://www.ogrodowisko.pl/szukaj?utf8=%E2%9C%93&q=%C5%82atwe+ogrodnictwo

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 00:47, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Byłam niedaleko Bristolu w Bath m.in.





Kwiatki z Bath dla Ciebie



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies