Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witajcie !

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie !

Lenka 13:56, 20 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 5
Witam wszystkich!

Mam na imię Magda, zaglądam na forum już od jakiegoś czasu, lecz dopiero dzis postanowiłam się ujawnić i przywitać
Mam 25 lat, a z ogrodnictwem mam do czynienia w sumie całe życie.. Najpierw babcia i do teraz mama uprawiały działkę na tak wszystkim dobrze znanych ogródkach R.O.D. Co znaczy, że całe moje dziciństwo, a już szczególnie szkolne lata spedziłam na zabawach działkowym tarwniku o pow. 10 m2, ponieważ i mamie i babci swojego czasu szkoda było miejsca na... jakąś tam trawę Miło powspominać..

No i stało się tak, że z mamą nie mogłyśmy się pogodzić na jednej działce. Mając na myśli oczywiście jej funkcje rośliny i inne.. dwie baby na tak małym kawałku ziemi to zdecydowanie za dużo I tak przez prawie 2 lata myślałam nieśmiało o kupnie własnej działki.. Ale to wyzwanie. Oczywiście trzeba też było zacząć zbierać fundusze, bo oczywiście uparłam się na działkę na tych samych ogródkach działkowych, gdzie mają rodzice, tam działki do najtańszych nie należą. I jak na złość długo nie było działki na sprzedaż, a jak były to bardzo drogie już zagospodarowane z małym polem do popisu.

Nastał maj 2012, swoja drogą piękny miesiąc, i pojawiła się działeczka.. Wymarzona.. Nad strumykiem, z małym domkiem, jakąś szklarnią oraz dużą ilością drzew krzewów kwiatów i chyba dużo było wszyskiego.. za dużo.
Można by rzec w tym szaleństwie jest metoda... ,ale by nie mieszać wątków cała reszta w temacie "Lenki działkowe rewolucje" - Nasze ogrody.

Jeszcze raz witam wszystkich i liczę nie ukrywam na wsparcie i porady dot. stawiania moich pierwszych kroków w moim ogródku...
PS. Pani Danusiu witam - to dzięki Pani występom w tv, tu jestem !

Magda-Lenka
____________________
Lenki działkowe rewolucje
Zeta 13:59, 20 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Witam Cie gorąco i czekam z niecierpliością aż zaprezentujesz Swój kawałek ziemi..
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Kasiek 14:01, 20 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Lenko witaj w swiecie pozytywnie zakreconych Zobaczysz,i Ty wpadniesz tu jak sliwka w kompot Pozdrawiam cieplutko z zasypanej Bawarii
____________________
Bawarka
Gardenarium 14:04, 20 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Lenko, moje występy w tv ściągnęły wiele osób, jednak coś to daje. Cieszę się, że masz tak wspaniałe rzeczy na działce.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
an_tre 17:25, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Witaj Lenko swoją pasję ogrodniczki na pewno tu twórczo rozwiniesz jest tu wiele pozytywnie zakręconych i cudowne towarzystwo, nudzić się nie będziesz pozdrawiam
na powitanie dołożę ci kwiatuszka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Milka 17:27, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Też witam nową koleżankę, zakręconą ogrodowo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Moniika 20:02, 20 sty 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
I ja witam serdecznie i z ciekawością na zdjęcia czekam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies