Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 10:15, 19 lis 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Że słoneczkiem chce się żyć, byleby do wiosny
Co tam u Was, działacie coś ogrodowo czy luz, jak tam Mikołaj, zdrowi?
Buziak [/quote

Tak Aganiu ze słoneczkiem każdy dzień radosniejszy. Nasz ogród śpi snem zimowym. Rodzinka narazie zdrowa mnie korona dopadła Ale walczę i się nie daje .
Buziaki przesyłam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
popcorn 10:23, 19 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basia dobrze się czujesz?
Buziaki zostawiam
K.
____________________
Mój nowy ogródek
Agania 10:26, 19 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basieńko nie wiedziałam, mocno za Ciebie i za Was trzymam kciukaski, zdrowiej nam
Tulam, gdzie zachorowałaś, mam nadzieję, że nie ciężko kochana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 14:50, 20 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Basiu zdrówka!

w poniedziałek Fedex u Ciebie. Mam nadzieję że nie sprawiłam Ci kłopotu tą wysyłką, nie mogłam się zebrać...

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 15:43, 20 lis 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
popcorn napisał(a)
Basiu zdrówka!

w poniedziałek Fedex u Ciebie. Mam nadzieję że nie sprawiłam Ci kłopotu tą wysyłką, nie mogłam się zebrać...

pozdrawiam!


Karolcia paczka nie będzie żadnym problemem Małżonek wyjdzie do ogrodzenia i odbierze. Ja dziękuję Ci bardzo za roślinki. Dziękuję.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:49, 20 lis 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Basieńko nie wiedziałam, mocno za Ciebie i za Was trzymam kciukaski, zdrowiej nam
Tulam, gdzie zachorowałaś, mam nadzieję, że nie ciężko kochana


Dziękuję Aganiu za trzymanie kciuków Moja Kochana Rodzinka narazie zdrowa oby tak dalej bo bardzo się boję o Synka,Męża, Mamusię. Nie jest źle u Mnie. Powoli do przodu. Nie wiem gdzie załapałam chorobę wydaje mi się że przyjechał kolega z dokumentami z innej filii i on mi przywiózł prezent w formie korony. Napewno nie w sklepie bo do nich wogole nie chodzę.
Ja Ciebie też tulam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 15:22, 21 lis 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Basia zdrowiej nam szybko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 19:36, 21 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Baś całuję, myślami jestem z Tobą
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
popcorn 11:51, 23 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
BASIA8 napisał(a)


Karolcia paczka nie będzie żadnym problemem Małżonek wyjdzie do ogrodzenia i odbierze. Ja dziękuję Ci bardzo za roślinki. Dziękuję.


Cieszę się, dojechała, miłego sadzenia! Namocz prosze maliny w wodzie parę godzin bo oczywiście poleżały sobie u mnie trochę i obeschły...

buziaki, zdrowiej! Jak się czujesz???
____________________
Mój nowy ogródek
BASIA8 12:48, 23 lis 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej Karolcia dziękuję za paczkę: Bardzo dużo roślinek spakowalas szkoda że nie jest teraz wiosna. Bo martwię się o roślinki. Szkoda by było gdyby się nie przyjęły. Malinki siedzą w wodzie. Zrobiłam tak jak pisałaś. Jutro Małżonek roślinki posadzi i zabezpieczy na zimę. Może przeżyją zimę.
Żeby było mało to jeszcze nerki mi zaczęły dokuczac.
Ach szkoda gadać.
Buziaki.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies