Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Spóźnione powitanie

Pokaż wątki Pokaż posty

Spóźnione powitanie

aniula 11:32, 31 sty 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Witam Was serdecznie!
Postanowiłam wreszcie nieśmiało wkroczyć w gościnne progi Waszych ogrodów.
Z ukrycia podglądam Was już od prawie pół roku. Gdy tu trafiłam (za sprawą programu "Maja w ogrodzie") od razu się zalogowałam i chciałam czynnie dołączyć z moim.... no właśnie, nie da się tego chyba nazwać ogrodem... No więc wycofałam się i tak nieśmiało zaglądałam do ogrodu Danusi, Sebka, Gramy, do ogrodu rododendronowego, śledziłam zmagania Jagny... I jeśli ona twierdziła, że nie umie, to sobie pomyślałam, że ja to nawet nie mam się po co pokazywać.
Po cichu odkrywałam kolejne ogrody, zachwyciłam się Dwoma światami Hani, nawet mój mąż nie mógł wyjść z podziwu na widok pracy jaką wykonał Emil...
Zaczęłam też odkrywać ogródki, które zaczynały się też podobnie nieciekawie jak mój - zbiorem przypadkowych roślin, kupionych "bo się spodobały", a potem posadzonych trochę bez składu i ładu...
No i do jakichś dwóch tygodni przechodzę ostrą fazę choroby zwanej "Ogrodowisko"... Siedzę przy komputerze prawie całe dnie i do późna w nocy, dom nie wysprzątany, dzieci dopominają się obiadu...
Kiedy choroba przejdzie w fazę przewlekłą - a pewnie przejdzie - mam nadzieję, o łagodniejszym przebiegu, kiedy ogarnę te wszystkie sprawy techniczne (bo to moje pierwsze w życiu forum), to może też odważę się założyć własny wątek... Nie ukrywam, rady fachowców byłyby mi bardzo potrzebne... Tylko co ja mogłabym dać w zamian.....
Póki co, nadal zamierzam Was podglądać, może już trochę śmielej... i może jakiś pomysł na ogród się z tego wyklaruje.
Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu, że będę u Was często gościć.
Wasza gorąca wielbicielka, Ania.
____________________
Ania Ogródek na betonie
elzbieta_b 12:05, 31 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj Aniula Tu zawsze znajdziesz radę. Czy na zdjęciu to Twój clematis ? Piękny Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
aniula 12:38, 31 sty 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Elżbietko, dziękuję za odwiedziny.
Clematis mój, rośnie przy wejściu do domu. Jedyny, który mi kwitnie, choć jest w cieniu posadzony, reszta niespecjalnie się udaje...
Odmiana Asao (uwaga! pierwszy raz w życiu wklejam zdjęcia na forum!!!)

____________________
Ania Ogródek na betonie
aniula 12:39, 31 sty 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Hura!!! Udało się
____________________
Ania Ogródek na betonie
Gardenarium 13:31, 31 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Aniu, tak pięknie napisałaś, to jak zwierzenia Koniecznie już zakładaj wątek, zdjęcia umiesz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aniula 13:53, 31 sty 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Oj Danusiu, tak mnie kusi.... Ale co ja tu pokażę? Betonową pustynię z jakimiś małymi, chaotycznymi i niezbyt udanymi oazami... Ale z drugiej strony, sama sobie chyba z tym pustkowiem nie poradzę....
Może zacznę szukać jakichś zdjęć i jakoś pokonam nieśmiałość...

Jakże mi jest miło, że do mnie i sama Szefowa zajrzała!
____________________
Ania Ogródek na betonie
Gardenarium 14:00, 31 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Aniu, my jesteśmy jak ogrodowa terapia, chyba się przekonałaś że nam to się nawet wszystko podoba, aby tylko było zielone i rosło. Nie ma się czego wstydzić, i do przodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiek 14:00, 31 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj Aniu,chyba wszyscy tak zaczynali a napewno wiekszosc Dobrze ze sie zdecydowalas,tu wszyscy sie szanujemy,radzimy sobie nawzajem itp.Witam Cie serdecznie i czekam na Twoj ogrod
____________________
Bawarka
Milka 14:02, 31 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu witam i podziwiam pięknego powojnika
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
barbara_kraj... 16:23, 31 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
No i mamy kolejną Anię Witaj Aniu
Powojnika, jak każdemu zazdroszczę, bo u mnie w ogóle nie chcą rosnąć
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies