Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

Ewa4 10:34, 05 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
żałuje tylko że tak pużno dołączyłam do waszego grona ale trafiłam przypadkiem i ogród prawie dwulatek to jeszcze mogę to odkręcic i wykorzystac od was zdobytą wiedzę pozdrawiam wszystkich
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:48, 07 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876


Danusiu tak wygląda moja turzyca jak nie pomylę nazwy to Carex flagellifera Bronzita pierwszy raz nie mogę dojść czy to żywe czy uschło chyba z ciekawości podkopię korzenie bo ona cała taka miedzianobrązowa nic zielonego nie widzę mam ją w garażu czasem podlana w dotyku szorstka złamać gałązki się nie da wydaje mi sie że sucha przełamała by się od razu a ta nie, poczekam do wiosny może się wyjasni co z nią grane
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 22:03, 07 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876

u mnie przedwiośnie

fuksja dwuletnia
i z czym ja tu chcę wystartować na mega taras
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
monteverde 22:09, 07 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewa_abram napisał(a)


tu próbuję zasłonić słup

Bluszcz lub winobluszcz lepiej to zrobi, a powojnik potem na niego możesz puścić
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 22:11, 07 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewa_abram napisał(a)

u mnie przedwiośnie

fuksja dwuletnia
i z czym ja tu chcę wystartować na mega taras

Nie jest źle, pelargonie piękne, żebyś moje zobaczyła begonie też a fuksję zacznij zasilać to odbije a co jest na 3 fotce?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa4 08:35, 08 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
dwie ostatnie to fuksje jedna od jesieni sadzonka ta z tym kijkiem a ta w dużej donicy jest dwu letnia tak się bawię żeby na wiosnę coś mieć swojego dokupie jakies trawy i kompozycje gotowe ,zbieram się już do pobrania odnużek od pelargoni co będą ładnie rozrośnięte na wiosnę ja to taki ogrodnik samouk metodą prub i błędów
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 08:39, 08 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
monteverde napisał(a)



tu próbuję zasłonić słup

Bluszcz lub winobluszcz lepiej to zrobi, a powojnik potem na niego możesz puścić


masz rację tak zrobię bo ten powojnik to tylko tam w mniarę osłonięty od wiatrów.chyba na winobluszcz się zdecyduję bo ładne kolory będą jesienią
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 11:58, 08 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
wczoraj wpadła mi do reki gazetka przepisu na ogrud z lutego tego roku i zobaczyłam że siewy można wysiewać do ekologicznych pojemników po jajkach dziś tak zrobiłam mam tanim kosztem doniczki i podstawek zarazem i bez kombinacji bo wiosną odrazu do gruntu z tym posadzę ale pewnie już to praktykujecie no to ot tak jak by ktoś nie wiedział
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
giza 14:22, 10 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 494
Hej, hej
Ale jak chcesz do gruntu wsadzić opakowanie po jajkach? to tak mozna? Ja my myslałam , że tylko takie torfowe pojemniczki można, czy po jajkach ulega opakowanie rozkładowi na równi z torfem?hmmm
____________________
Trudne początki- w ogrodzie gizy
majorkaa 14:58, 10 lut 2013


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Witaj, no masz Ci do obrobienia tych hektarów
Ale myślę, że jak się tu zadomowisz to zacznie brakować Ci miejsca na następne krzaczuchy, trawinki i kfiaciory.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Hokus pokus w ogródku Beaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies