Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

kaisog1 13:14, 03 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Witaj Ewo

Czytałam Twój post o glinie i szybkim zakładaniu trawy To zupełnie jak u nas
Cieszę się bardzo, że grono mazursko-warmińskie sie rozrasta Bo mało jakoś nas
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Madziarzeszow 13:19, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
musisz pokazać więcej zdjęć , z ciekawością je zobaczymy .
zauważyłam tylko ślicznego psiaka....
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Ewa4 14:47, 03 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
żeczywiście tak jest ale mój M bardzo dba o mnie i o trawnik również dla mnie kupił kosiarę z napędem idę sobie i ją tylko naprowadzam a na trawkę 50 kg.nawozu i tylko pyta kiedy moze podsypać nawozem bywało po tym nawożeniu że trawę kosiłam 2 razy w tygodniu bo nawóz plus deszcz no wynik znacie he he no ale żeby nie gadał niech swój udział ma a ja przy okazji trochę się opalam przy tym dlatego liczę na waszą pomoc bo trzeba cos tu namieszać nie mogę wgrać zdjęć ale już mi niezawodna Danusia dała wskazówki i tylko czekam aż moja połowa wruci i mi to zrobi także jeszcze poczekajcie troche.a zapomniałam się pochwalić że aby posadzić jakiegoś iglaczka to potrzebuję jak jest sucho no jakieś 3 godziny bo pod nawiezioną ziemią jest wspaniała glina i muszę wlewać wodę do kopanego dołka żeby trochę namiękło wybieram glinkę łopaty nawet markowe czasem nie wytrzymują i wtedy wsypuję dobrą ziemie i dopiero mogę posadzić roślinkę także wesoło jest a co tam .już obmyslam jak trafi mi przesaddzac te ciężko posadzone roślinki to chyba faceta do łopaty wezmę na etat he hehe....
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 16:56, 03 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
]Witaj Ewa! 4 godziny koszenia? Toż to strasznie długo! Koniecznie trzeba jakoś ten czas skrócić rabata


tak mnie zmobilizowałaś że jak tylko będę mogła wstawię fotki i zaproszę Cię jako pierwszą do ogrodowych rewolucji
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
BASIA8 19:19, 03 lut 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Ewo
Niezły masz kawałek ogrodu przy domku - 30 arów robi wrażenie. Czekam na zdjęcia z ogrodu.
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Madziarzeszow 19:22, 03 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
No to ładnie ja mam 1/3 z tego czyli ok 10 mój wobec twojego to miejsce na kompostownik


____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
monteverde 19:37, 03 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewa_abram napisał(a)
rzeczywiście tak jest ale mój M bardzo dba o mnie i o trawnik również dla mnie kupił kosiarę z napędem idę sobie i ją tylko naprowadzam a na trawkę 50 kg.nawozu i tylko pyta kiedy może podsypać nawozem bywało po tym nawożeniu że trawę kosiłam 2 razy w tygodniu bo nawóz plus deszcz no wynik znacie he he no ale żeby nie gadał niech swój udział ma a ja przy okazji trochę się opalam przy tym dlatego liczę na waszą pomoc bo trzeba coś tu namieszać nie mogę wgrać zdjęć ale już mi niezawodna Danusia dała wskazówki i tylko czekam aż moja połowa wróci i mi to zrobi także jeszcze poczekajcie trochę zapomniałam się pochwalić że aby posadzić jakiegoś iglaczka to potrzebuję jak jest sucho no jakieś 3 godziny bo pod nawiezioną ziemią jest wspaniała glina i muszę wlewać wodę do kopanego dołka żeby trochę namiękło wybieram glinkę łopaty nawet markowe czasem nie wytrzymują i wtedy wsypuję dobrą ziemie i dopiero mogę posadzić roślinkę także wesoło jest a co tam .już obmyślam jak trafi mi przesadzać te ciężko posadzone roślinki to chyba faceta do łopaty wezmę na etat he hehe....


Mazureczko tak ciężko z kopaniem ma nasz Ania ASC też ma glinę i lamią jej się narzędzia ogrodowe, zajrzy do niej może ona ma jakiś pomysł, aby to kopanie było lżejsze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa4 19:46, 03 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876




____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
nieszka 19:59, 03 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Kawał tego tarasu masz rzeczywiście
A z której on strony świata?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Ewa4 20:03, 03 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies