Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mazury i mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mazury i mój kawałek ziemi

monteverde 02:56, 12 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ewa_abram napisał(a)


zapraszam tych co chcą trochę namieszać na mojej działce bo to obok domu to tak nie moze być trzeba to zmienić to strona od pułnocy i tak może bukszpan kule bo u Danusi tak ładnie to wygląda a moze coś innego oczywiscie czrna szmatę usuwam mam tam hortęsję ale nie pasuje jej tam

Hosty posadź w odmianach i rh
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Ewa4 07:36, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
witaj Aniu czułam że mnie nie zostawisz w biedzie wielkie Ci za to dzięki.rh dobrze by tam wyglądało a takie same rabatki mam od strony wschodniej i zachodniej na zdjęciach na 3 str ta z kamykami i od przodu domu mam tam róże ale zimą widok nie ciekawy coś zimozielonego by trzeba a to jeszcze pod oknem od kuchni moze na której z tych rabat bukszpan
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 09:34, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
monteverde napisał(a)



zapraszam tych co chcą trochę namieszać na mojej działce bo to obok domu to tak nie moze być trzeba to zmienić to strona od pułnocy i tak może bukszpan kule bo u Danusi tak ładnie to wygląda a moze coś innego oczywiscie czrna szmatę usuwam mam tam hortęsję ale nie pasuje jej tam

Hosty posadź w odmianach i rh

zapomiałam bo ta rabata łączy się z tą od przodu domu co mam róże czyli od wschodu może dziś uda mi się zrobić jakąs fotkę bo to musiało by się jakoś łączyć w jedną całoś chyba że jechć tak z tymi rh i hostami jak tak pomyslę to ładnie by było i zielono zimą co wy na to
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 10:55, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876

o tak to wygląda teraz jakieś wizje można robić oj ja się od was dużo uczę od lewej wschód i przechodzi na pułnoc na te moje kombinacje nie zwracajcie uwagi traktujcie jak by tam sama kora była bo aż wstyd no ale liczę na pomoc Ania mówiła o rh i hostach jak teraz mam obraz to interesująco wygląda, to pierwsze przejdzie metamorfozę
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Juzia 20:50, 12 lut 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
ewa_abram napisał(a)

Witam!
A skąd dokładnie? Może my bliskie sąsiadki?

a zobaczymy fajnie by było ale wątpię bo pewnie bym nie przegapiła takiego ogrodu w promilu 100 km.odpowiedż na pw.


Nooo...100 km to to niestety nie jest, bo ja z samego centrum Mazur...a ty to chyba jednak Warmia co?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
monteverde 21:11, 12 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Po pierwsze Ewa zmień na Warmia bo ty nie mazurka wyrzekasz się korzeni? i teraz zdjęcie od strony prawej dałabym rh podsadzone hostami np. zielono białymi np. Fire & Ice, a na lewej horti podsadzone żółtymi hostami np, Thomas Moore
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 21:14, 12 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
A zresztą jest tyle host, że mogłabyś sobie wybrać, masz tu linka http://encyklopediahost.info/index.html
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
nieszka 21:18, 12 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
A czy tam nie za mało miejsca na rh? Może jednak bukszpany z hostami i jeszcze jakieś trawki do tego?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Ewa4 21:58, 12 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
monteverde napisał(a)
Po pierwsze Ewa zmień na Warmia bo ty nie mazurka wyrzekasz się korzeni? i teraz zdjęcie od strony prawej dałabym rh podsadzone hostami np. zielono białymi np. Fire & Ice, a na lewej horti podsadzone żółtymi hostami np, Thomas Moore

jak kto woli koło mnie jeziora co kawałek więc bardziej mi na mazury pasowało
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
monteverde 22:09, 12 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nieszka napisał(a)
A czy tam nie za mało miejsca na rh? Może jednak bukszpany z hostami i jeszcze jakieś trawki do tego?

Rh są też niskie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies