Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia 2013

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia 2013

Borbetka 18:26, 23 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Byłam dzisiaj, nogi mnie bolą, ale za to spotkałam wspaniałych Ogrodomaniaków. I mam aż 4 zdjęcia







I najśliczniejsze:



Pozdrawiam wszystkich i obyście wrócili szczęśliwie do domów, bo pogoda straaaaszna jest ... z Gardenii oczywiście.
____________________
borówcowy wizytowka
Sebek 18:36, 23 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podpadłaś No ani jednego zdjęcia ogrodomaniaków nie zrobiłaś?!?!?!?!
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gosiniak 18:40, 23 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Łał.....ile bukszpaników i jakie śliczniutkie
I cały czas czekam na więcej
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Borbetka 18:47, 23 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nie martw się Sebek, zobaczysz jak Irenka wróci do domu Pstrykała, że hej. Bardzo żałowałam, że nie mogłam być na obiedzie. Obleciałam wszystko od południa sama, potem spotkałam się z Monią kwiatkiem Holandii, a dopiero na końcu przybiłam piątkę z kilkoma osobami z forum. Ludziska porozchodzili się, a ja nie zdążyłam na spotkanie o 11 w holu. Sama czekam na fotki twarzyczkowe .
Było dużo ludzi muszę powiedzieć, w hali z gadżetami strasznie gorąco. Było grillowanie z Robertem Sową, był Pan z programu Rok w ogrodzie i prowadził pogadankę, była Maja Popielarska też. Dziewczyny zdjęcie sobie z nią zrobiły. Może wrzucą. Gdzieniegdzie można było kupić rośliny, ale bardzo mało było takich miejsc. Najwięcej rzeczy do kupienia było chyba w gadżeciarni czyli stoiskach ze sztucznymi kwiatami, wazonami, latarenkami, zegarami itp. Ładnie tam było. Za to pawilon przeznaczony na kiermasz to było 80 procent kiełbasy i smalcu, a 20% roślinek głównie cebulek. Tak się zastanawiam czy w ogóle skorzystam z tej wystawy, jeśli chodzi o jakieś zakupy. Szkółki nasze miejscowe, to najdroższe z regionu się wystawiały i tam raczej nie kupuję. Szukałam sadzonek cisa na obwódki, takich małych jak bukszpany, ale nigdzie nie znalazłam.
____________________
borówcowy wizytowka
gierczusia 18:58, 23 lut 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Dzięki za relacje .. Każda uwaga jest cenna.. Żeby w przyszłym roku wiedzieć czego się spodziewać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
zbigniew_gazda 19:02, 23 lut 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Borbetko też tak myślę że to raczej miejsce na spotkania biznesowe, rozeznanie rynku itd. Ja zwykły zjadacz chleba zaczynam kupować roślinki w kwietniu jak się wiosna zadomowi, świat zazieleni i pogoda wyklaruje.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Borbetka 19:15, 23 lut 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Pewnie ze względu na interesy robią tę wystawę tak wcześnie. Gdyby była później to pewnie byłoby jeszcze piękniej, ale biznesowo niekoniecznie w czas. Było dużo roślin kwitnących, ale sztucznie "pędzonych", szklarniowo chyba, dużo iglaków i widziałam też parę stoisk holenderskich, ale boję się kupować w szkółkach ich odmiany, nie wytrzymują naszych zim. Było mnóstwo sprzętu ogrodniczego, widziałam kosiarki samojezdne, traktorki, ale nie znalazłam czegoś na polską kieszeń z galanterią ogrodową. Szukałam takich kulek na piku, ozdób na rabaty i nie znalazłam. Powiem Wam, że wystawę fajnie zobaczyć, ale bardziej mnie ucieszyło spotkanie ludzi z forum. Sezon coraz bliżej i właśnie dzięki ludziom z forum znajdę to, co będę chciała kupić do ogrodu, bo tu wszyscy dzielą się informacjami co, gdzie i za ile .
____________________
borówcowy wizytowka
gunia1990 19:43, 23 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2012
Posty: 156
Sebek zdjec bedzie mnóstwo, paparazzich było co nie miara!
____________________
TeresaSz 20:40, 23 lut 2013


Dołączył: 06 sty 2013
Posty: 356
Borbetka napisał(a)
Nie martw się Sebek, zobaczysz jak Irenka wróci do domu Pstrykała, że hej. Bardzo żałowałam, że nie mogłam być na obiedzie. Obleciałam wszystko od południa sama, potem spotkałam się z Monią kwiatkiem Holandii, a dopiero na końcu przybiłam piątkę z kilkoma osobami z forum. Ludziska porozchodzili się, a ja nie zdążyłam na spotkanie o 11 w holu. Sama czekam na fotki twarzyczkowe .
Było dużo ludzi muszę powiedzieć, w hali z gadżetami strasznie gorąco. Było grillowanie z Robertem Sową, był Pan z programu Rok w ogrodzie i prowadził pogadankę, była Maja Popielarska też. Dziewczyny zdjęcie sobie z nią zrobiły. Może wrzucą. Gdzieniegdzie można było kupić rośliny, ale bardzo mało było takich miejsc. Najwięcej rzeczy do kupienia było chyba w gadżeciarni czyli stoiskach ze sztucznymi kwiatami, wazonami, latarenkami, zegarami itp. Ładnie tam było. Za to pawilon przeznaczony na kiermasz to było 80 procent kiełbasy i smalcu, a 20% roślinek głównie cebulek. Tak się zastanawiam czy w ogóle skorzystam z tej wystawy, jeśli chodzi o jakieś zakupy. Szkółki nasze miejscowe, to najdroższe z regionu się wystawiały i tam raczej nie kupuję. Szukałam sadzonek cisa na obwódki, takich małych jak bukszpany, ale nigdzie nie znalazłam.


Borbetko, ja dopiero jutro jadę na Gardenię ale w zeszłym roku bardzo nam się podobało i już się nie mogę jutra doczekać. Ostatnio też byłam w niedzielę i mozna było już kupić dużo rzeczy. Chyba wystawcom nie chciało się wszystkiego pakować Doczytałam że szukasz sadzonek cisa. My zaczeliśmy obsadzać nasz ogród w zeszłym roku i co prawda późno (większość roślin już zakupiliśmy w różnych szkółkach), ale znaleźliśmy super tanią szkółkę Uniwersytetu Rolniczego w Puszczy Zielonce. Wybór duży, ilości z każdego gatunku imponujące a co najważniejsze ceny bardzo niskie. Około 30% cen z innych szkółek. Ja kupowałam dużo iglaków po 7zł za sztukę.
____________________
Ogród ze skarpą
Sebek 21:20, 23 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gunia1990 napisał(a)
Sebek zdjec bedzie mnóstwo, paparazzich było co nie miara!


Dobrze wiedzieć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies