Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

Ewa4 09:32, 22 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam Cię
pięknie już u Ciebie i teren widzę spory pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
gajola 15:41, 22 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witam Cię towarzyszko glinianej niedoli wiem jak to jest
gline mam przed domem praca w gumiakach a za domem kamienie kilofek

dzięki za odwiedzinki Pozdrawiam |)
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Ewa4 19:09, 22 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Ach ta glina najgorzej to wykopać dołek aby posadzić roślinkę wtedy to męka no ale czego się nie robi dla roślinek.Masz ciężko ale dajesz radę skarpa ze skalniaczkami super a ile masz tej glinki po fotkach stwierdzam że sporo
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
gajola 19:47, 22 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Oj Ewuniu strach się bać 3 spychary wywiezione górka koło garażu czeka na lepsze warunki pogodowe czytałam że hortensja pnąca lubi wode i nie zadużo słońca to bym garaż oplotła no i trochę siadki walącej od sąsiada skarpy sąwycięte z e stromizmy która była a tam kamienie ziemi na może 20-30 centymetrów
więc dla roślinek trzeba dołek obszerny i ziemie taczką do góry ojojo ale i tak się cieszę zawsze chciałam mieszkać w tej dzielnicy miby miasto a jednak enklawa zieleni i widoki super

Pozdrawiam cieplutko mimo śnieżycy już 40 cm nowego śniegu |)
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Ewa4 21:18, 22 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
a hortensje pnąco posadziłam w zeszłym roku przy tarasie żeby mi te słupki gołe oplotła ale czy przetrwa zimę to się okaże no a z taczką pod górkę to wyzwanie wielkie ale my kobiety uparte jesteśmy i zawsze dajemy radę a nie myślałaś żeby na siadkę puścić winobluszcz pięciolistkowy bardzo ładnie przebarwia się na jesień i szybko rośnie 2 metry w roku tak wyczytałam też go posadziłam w lipcu zobaczymy jak będzie rusł
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Dzidka 21:45, 22 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
gajola napisał(a)
Witam Cię towarzyszko glinianej niedoli wiem jak to jest
gline mam przed domem praca w gumiakach a za domem kamienie kilofek


Witaj
Przypomniałaś mi moje ogrodowe początki.
Wszechobecna glina i kilof w przedogródku.


gajola napisał(a)



dzicz kudłata ale cieszyło oko a nie same chwasty


I moje oko, ta kudłata dzicz cieszy. Lubię takie nie do końca uładzone widoki.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
dajana 22:11, 22 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Jolu skróciłam sobie twój nik .Miejsce fantastyczne ale najbardziej ujęła mnie babunia no i ten najładniejszy kwiatuszek ha,ha.Ładny masz domek a okolica bajeczna takie widoki to poezja Kiedy stworzysz ogród to będzie mały raj .Ja też początkująca ,świeżo po budowie lecz zaprawiona już w boju z różnymi narzędziami .U ciebie glina u mnie kamień i skała ,trudny teren .Szefowa podała ci link pewnie nie zwróciłaś uwagi Przeczytaj dokładnie i zrób jak tam pisze Dzięki temu wszyscy do ciebie trafią a tak nikt cię nie widzi .Podpis musi być zielony przez co staje się aktywny .Nie wklejaj więcej jak 4 zdjęcia jednocześnie napisz coś i dopiero następne .To tak na marginesie .Pracowita z ciebie kobitka czym te chwasty potraktowałaś , chyba nie chemią?Pozdrawiam serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:23, 22 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Ewa4 napisał(a)
a hortensje pnąco posadziłam w zeszłym roku przy tarasie żeby mi te słupki gołe oplotła ale czy przetrwa zimę to się okaże no a z taczką pod górkę to wyzwanie wielkie ale my kobiety uparte jesteśmy i zawsze dajemy radę a nie myślałaś żeby na siadkę puścić winobluszcz pięciolistkowy bardzo ładnie przebarwia się na jesień i szybko rośnie 2 metry w roku tak wyczytałam też go posadziłam w lipcu zobaczymy jak będzie rusł


Mam hortensję pnącą juz czwarty rok nie wymarza w zimie ale pierwszy raz zaszkodziły jej majowe przymrozki Wypuściła listki a ona zmarzły Przez całe lato nie była juz efektowna Zobaczę w tym roku Podobnie miałam z winobluszczem Też mam go na siatce pieknie sie wybarwia ale kiedy listki spadną nie jest efektowny Poza tym nie chroni w zimie od wiatru ani zamieci śnieżnych .ale go lubię W tym roku posadzę po tej stronie Serby Niestety ja też jestem na górce i bardzo wieje to konieczność od wiatru W przeciągu inne rośliny tez nie będą dobrze rosły .Wracając do hortensji to chciałam jeszcze napisać że ani razu mi jeszcze nie kwitła a rośnie pięknie m dlaczego nie kwitnie .Moja jest biała
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
gajola 12:10, 23 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witam cieplutko
dziękuję za wizytkę bardzo się cieszę z odkrycia Ogrodfowiska tyle porad no i atmosfera super
Pozdrawiam
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
gajola 12:23, 23 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Hej ho Diana
Dzięki za poradę przy link wkleiłam napisz proszę czy to działa jedno pytanko nie mogę sobie poradzić technicznie wchodzę na forum posty wpisuję siebie i nie mogę wejść pisze znaleziono frazę i koniec co robię źle? Babunia haha pomału ale dałyśmy radę pod góre tak się cieszyła na wszystko ale miała wylew i jest leżąca z totalną demencją szkoda kwiatek -czyż nie śliczny to mój wnusio Olaf lat 4 jest rozbrykany jak źrebak olala
Pozdrawiam wesoło mimo śniegu w koło

kochane koniki Thomson i Kordelas
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies