Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

gajola 12:04, 07 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Ewuniu nie mam pojęcia co to jest wygląda jak storczyk opiekowałam się 5 lat dziadkiem miał je długo i nigdy nie kwitły dopiero jak przyjechałam oba zwariowały i tyle kwiatów wypuściły aż wycieczki przychodziły a po śmierci dziadzi dostałam wszystkie w spadku na razie jeden ten różowy puścił jeden drugi jeszcze śpi ale coś tam produkuje ale myślę że to jakaś odmiana storczyka
śnieg pomału topnieje kupiłam 9 bratków i stokrotek boje się czy to nie za wcześnie do ziemi wiesz -nie mogłam już wytrzymać tak bardzo chciałabym już ryć tym bardziej że nie długo będę jechać do pracy
pozdrawiam cieplutko
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
gajola 12:14, 07 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Superaśnie ale masz piękną gwazdeczke
całuski dla kobitek |)
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
hanka_andrus 12:37, 07 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Storczyk piękny, to chyba cymbidium.
www.wymarzonyogrod.pl/baza-roslin/doniczkowe/cymbidium-storczyk-cymbidium,1_32/
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ewa4 12:58, 07 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Joluś masz już stokrotki to fajnie ja jeszcze u nas nie spotkałam ani stokrotek ani bratków w zeszłym roku w kwietniu sadziłam a stokroteczki weś do domu na parapet będa oko cieszyć a jak się ociepli to wysadzisz u mnie ziemia jeszcze zmarznięta to tylko grabienie i przycinanie było a dziś zimny wiatr i nic nie robię na działce pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
KasiaBialofi... 17:03, 07 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
gajola napisał(a)
Superaśnie ale masz piękną gwazdeczke
całuski dla kobitek |)

Och jaka fantastyczna! Zakochałam się!
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Anabell 19:49, 07 mar 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Jolu ! ta Dalia to Edinburg. kiedyś miałam a w ubiegłym roku w Obi kupiłam pod tą nazwą były w środku etykietki z wyglądem kwiatka , a wyrosły inne Tomas Edison.
Bratki to lubię zawsze mają uśmiechnięte buźki. jeszcze na zewnątrz nie widziałam , w tym tygodniu zapowiadają minus na dzień. zobaczymy.
posadź i jak nie będzie mrozu można wystawiać na zewnątrz a na noc wnieść do domu w chłodne miejsce. Pozdrawiam
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
GosiaJoanna 14:35, 08 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Przybiegłam aż spod Buga się przywitać Pięknie a jakie widoki i do gór blisko
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GorAna 16:44, 10 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Witaj Jolu przyszłam Cię odwiedzić
Pięknie u Ciebie W Jeleniej mam rodzinę, piękne widoki tam macie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
gajola 18:35, 10 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witaj Aniu bardzo się cieszę |)
ej to fajnie może kiedyś się spotkamy wiesz ja jak dobrze stanę i jest pogoda to widzę Snieżkę Sowę i Slężę do Jeleniej mam bardzo blisko.Jak tam wiosenne porządki ja dziś wreszcie trochę porobiłam w ogrodzie, wykonałam papierkową robotę narysowałam mój kawałek ziemi i podzieliłam go na sektory jeszcze go opiszę to poproszę o pomoc jeśli można tyle tu pięknych ogrodów |)
Pozdrawiam cieplutko
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
GorAna 18:46, 10 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16051
Jolu u ns dzisiaj sypie od rana śnieg, właściwie to wybawienie, bo zapowiadają duże mrozy, a to dla roślin zabójstwo, mamy tych roślin trochę bo to nasze życie i praca W ubiegłym roku 80 % upraw nam wymarzła i nie chcielibyśmy powtórki
Pierwsze prace w ogrodzie już za mną: przycięłam część żywopłotu, a teraz robię pisanki
Zapraszam do mojego wątku
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies