Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Pod górkę, platformisko - oj co to będzie

Ewa4 08:38, 11 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Joluś u mnie biało i wietrznie pozdrawiam cieplutko.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
gajola 16:40, 11 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Oj Ewuniu to kiepsko tu troszeczkę posypało ale jest bardzo zimno i wieje jeszcze troszkę i na pewno zawita wiosna wonna i radosna i każdy sobie coś zaśpiewa i wesoło szumią drzewa tralala fiufiu ja siedzę i ryję moją działeczke haha na papierze oczywiście rozrysowałam jaka długa i co gdzie stoi tylko problem przestrzennie jak te różniec w wysokościach ująć ech
całuski
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
AgnieszkaW 16:48, 11 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj Jolu, nie martw się na zapas, na pewno będziesz miała pięknie. Długą działkę podziel w poprzek za pomocą roślin, murków itp. Różnice w wysokościach musisz niestety dobrze przemyśleć jak i co, bo z doświadczenia wiem, jakie to koszty "ujarzmić" nierówny teren. Będzie dobrze! Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
bogumila 16:57, 11 mar 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Duża działeczka...taka zróżnicowana...można ciekawie zagospodarować...lubię takie nieuczesane,naturalne...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
gajola 17:11, 12 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57





halo
Agnieszko dzięki za odwiedziny i dodanie otuchy ,na jesień 2012 po gryżliśmy naszą górkę na mniejsze spady teraz trzeba po zapierać planowałam dzisiaj porobić zdjęcia i skończyć pomiary do granicy działki pod lasem ale sypie śnieg i piorunowo zimno brrrr może jutro się uda mam trochę miejscowych kamieni ale chciałabym dodać trochę piaskowca jest nie daleko i otoczaków jak się ociepli będziemy układać wzór porobię zdjęcia może coś skrobniesz
całuski



















____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
gajola 18:19, 12 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
to ja jeszcze raz hahaha miałam dołączyć zdjęcia
kopara uformowała i odjechała
Edziu duma i co teraz?

pierwsze układanie kamieni


Pozdrawiam |)
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
gajola 18:36, 12 mar 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Hejo Bogusiu
masz rację działeczka jest inspirująca ale muszę dobrze rozważyć co gdzie i jak .Wysokość i 20m szerokości to narzuca pewne posunięcia na razie czytam Danusi artykuły i właśnie w jednym z nich znalazłam ogród który pokrywa się częściowo z moimi planami skrobnij co o tym myślisz

bardzo chcę mieć strumyki malutkie oczka Edziu mój M już po montował na różnych wysokościach zbiorniki i instalacje teraz trzeba poznaczyć strużki i do dzieła

Pozdrawiam
____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Ewa4 22:10, 12 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Nooo Joluś jak pujdziesz w ślady Danusi to efekt w 100% będzie podobają mi się te fotki i pasuje to do Twojej działki .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
anna_pisalska 21:18, 18 mar 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Też bym takie chciała na mojej górce
____________________
Ania - Ogród na górce
GorAna 21:23, 18 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Świetny pomysł
Widzisz Jolu tutaj można znaleźć wszystko
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies