Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Dorota123 21:42, 07 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Twoja weranda zawsze mi się podobała, mam wrażenie jakby jeszcze bardziej wysubtelniała. Z okien werandy piękny widok na zadbany ogródek, aż miło popatrzeć. Spodobał mi się też czarny komplet doniczek na ogrodowym stole. Potrafisz świetnie dobierać dodatki, jest elegancko bez zbędnego przeładowania. Dziś zwróciłam uwagę, że Ty cieszynianka jesteś. Mamy tam wujka i dwie kuzynki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
anpi 22:48, 07 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8154
Na werandzie uroczoPięknie zaaranżowana! jak ja lubię takie gadżecikiI ten bajeczny widok z okna...
A mebelki sama bieliłaś?Zmiany w ogrodzie podglądam i jestem zauroczona całym układem i ogólnym wyglądem ogrodu.
Pozdrawiam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Pola 08:34, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dorota123 napisał(a)
Twoja weranda zawsze mi się podobała, mam wrażenie jakby jeszcze bardziej wysubtelniała. Z okien werandy piękny widok na zadbany ogródek, aż miło popatrzeć. Spodobał mi się też czarny komplet doniczek na ogrodowym stole. Potrafisz świetnie dobierać dodatki, jest elegancko bez zbędnego przeładowania. Dziś zwróciłam uwagę, że Ty cieszynianka jesteś. Mamy tam wujka i dwie kuzynki.

To zapraszam, przy okazji odwiedzin rodzinki
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 14:28, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Warzywka zasiane świdośliwa posadzona, coś jej trzeba dosadzić
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
dana1s 19:08, 08 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Wiosenne dzień dobry
Wpadłam z rewizytą i zaczęłam oglądanie od tyłu. Zachwycam się werandą z widokiem na piękny zadbany ogród. Ślicznie!
Ceglany warzywniczek z zegarem wygląda rewelacyjnie. U nas warzywnik właśnie w trakcie budowy, ciekawa jestem co nam z tego wyjdzie
Pozdrawiam serdecznie i zapisuję do obserwowanych!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Pola 19:14, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
dana1s napisał(a)
Wiosenne dzień dobry
Wpadłam z rewizytą i zaczęłam oglądanie od tyłu. Zachwycam się werandą z widokiem na piękny zadbany ogród. Ślicznie!
Ceglany warzywniczek z zegarem wygląda rewelacyjnie. U nas warzywnik właśnie w trakcie budowy, ciekawa jestem co nam z tego wyjdzie
Pozdrawiam serdecznie i zapisuję do obserwowanych!

Witam Cię Danusia, i dziękuję za miłe słowa.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Dorota123 21:16, 08 kwi 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pola napisał(a)

To zapraszam, przy okazji odwiedzin rodzinki
Dziękuję już dawno nie byliśmy w Cieszynie od nas jest daleko. Mieliśmy jechać w ubiegłym roku pod koniec lata, ale ja nie za bardzo nadaję się na takie wyprawy. Leczenie chemią ma wiele skutków ubocznych, które nie pozwalają na dalekie wyprawy. Pozostaje mi tylko podziwianie cudzych ogrodów tu na forum.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Monia81 21:39, 08 kwi 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Jolu w końcu trafiłam do Ciebie, teraz się witam, ale spokojnie muszę sobie posiedzieć i poczytać zapisuję sobie już do obserwowanych, żeby mi Twój wątek nie uciekł...pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Pola 22:21, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dorota123 napisał(a)
Dziękuję już dawno nie byliśmy w Cieszynie od nas jest daleko. Mieliśmy jechać w ubiegłym roku pod koniec lata, ale ja nie za bardzo nadaję się na takie wyprawy. Leczenie chemią ma wiele skutków ubocznych, które nie pozwalają na dalekie wyprawy. Pozostaje mi tylko podziwianie cudzych ogrodów tu na forum.

Dorotko, mam nadzieję, że terapia podziałała i jest dobrze. Przeżyłam to paskudztwo w wieku 39 lat .......
Trzymam kciuki.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 22:23, 08 kwi 2019


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Monia81 napisał(a)
Jolu w końcu trafiłam do Ciebie, teraz się witam, ale spokojnie muszę sobie posiedzieć i poczytać zapisuję sobie już do obserwowanych, żeby mi Twój wątek nie uciekł...pozdrawiam

Monia, zapraszam, troszkę zwolniłam w życiu i ogrodowo się rozkręcam.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies