Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Gabriela 14:57, 24 mar 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Rewizytuję, jak obiecałam i widzę mały, ale bardzo, bardzo zadbany ogród, w porównaniu z początkami, stan obecny robi wrażenie. Widzę, że zdecydowałaś się na styl formalny i dużo zielonego w ogrodzie, gratuluję konsekwencji, bo o nią niełatwo bez względu na wielkość ogrodu.
A dzień na sianie pomidorów jest idealny!
____________________
Ogród w budowie nieustającej
dajana 15:17, 24 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
I ja uściski zostawiam Polu Zima widzę działa na ciebie twórczo i tak trzymaj Jeszcze dwa tygodnie i będziemy się cieszyć pracami w ogrodzie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 15:17, 24 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
I ja uściski zostawiam Polu Zima widzę działa na ciebie twórczo i tak trzymaj Jeszcze dwa tygodnie i będziemy się cieszyć pracami w ogrodzie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardenarium 16:46, 24 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pola napisał(a)


To jest dobry pomysł, tylko myślę, że te koła powinny być większe, bo rabaty robią się nieproporcjonalnie duże. Powiększ troszkę te koła - trzeba będzie trawnika dołożyć.
Ciężko takie wielkie rabaty obsadzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pola 17:27, 24 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Gardenarium napisał(a)


To jest dobry pomysł, tylko myślę, że te koła powinny być większe, bo rabaty robią się nieproporcjonalnie duże. Powiększ troszkę te koła - trzeba będzie trawnika dołożyć.
Ciężko takie wielkie rabaty obsadzić.

Ojej Danusiu, a mój M właśnie chce mniej trawnika więcej kwiatów i drzew, jest zachwycony angielskimi ogrodami ...... No to mamy teraz dylemat
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 18:54, 24 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mam nadzieję, że sie nie rozczarujesz, bo jest tam jeszcze sporo do poprawy, ale co tam i tak go lubię
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 19:01, 24 mar 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
irena_milek napisał(a)
Mam nadzieję, że sie nie rozczarujesz, bo jest tam jeszcze sporo do poprawy, ale co tam i tak go lubię

Irenko, no przecież u mnie też poprawki, a może to fajnie ogród wtedy żyje, zmiania się. A jaki będzie do celowo, hm a kto to wie
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
nieszka 19:20, 24 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Bardzo fajny pomysł z tymi przeróbkami!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
weronika77 19:35, 24 mar 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Polu, dzięki za wizytę. Byłam pewna, że Twój ogród znam, a mojego wpisu brak.
Teraz widzę, że dwa wątki o tym samym ogrodzie prowadzisz. Może lepiej je połączyć w jeden a Wizytówkę założyć jako drugi...
Planuj zmiany ogrodowe póki zimno, bo potem z ogrodu nie wyjdziesz szybko przy takich planach.Pozdrawiam.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
myszorek 19:57, 24 mar 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Pola napisał(a)
Udało się, w tylnym kole na środku rzeźba lub donica i otoczone to będzie bukszpanami.Pomiędzy kołami na przewężeniu dwa stożki cisowe literka C, literka B buki , w drugim kole jest naniesiona rabata, ale jeszcze się do niej nie przekonałam więc nie wiem czy będzie....

Witaj Polka,
jak zobaczyłam Twój ogród to się zrobiłam zazdrosna. Zawsze chciałam mieć długą, wąską działkę, a mam na odwrót. To wymarzona działka do robienia pokoików i zakamarków. Ja bym nie sadziła w mniejszym kole nic na środku. Tylko z boku np buka kolumnowego, albo wiśnię czerwoną i powtórzyła przy domku. Tak jakoś. Chyba bardziej skracałabym perspektywę. Może ścieżka z kamyków/ płytek/drewna w trawie, a nasadzenia oprócz żywopłotów w takie jęzory, łuki i fale o kontrastowych kolorach?
____________________
ogród zmyślony
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies