Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

kasiek 13:33, 01 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
No przepięknie wyszło - faktycznie jak w włoskiej posiadłości
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
gierczusia 10:44, 02 maj 2020


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anda napisał(a)
U Ciebie teraz niczym w jakieś włoskiej willi

Takkkkk dookładnie przepięknie ,,klimatycznie....
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Pola 10:54, 02 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Poranna kawa na werandzie....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Ewa777 11:20, 02 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
No, Jolu kawa w takiej scenerii musi być wyśmienita
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nicol21 17:20, 02 maj 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Anda napisał(a)
U Ciebie teraz niczym w jakieś włoskiej willi


o wlasnie
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
paniprzyroda 09:02, 03 maj 2020

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zawsze podziwiałam śliczną werandę, ale ostatnie zmiany skutecznie odciągają od niej wzrok
Ciekawa jestem, co ostatecznie zdecydujesz posadzić do donicy. Może kula z trzmieliny jako powtórzenie tych na nóżce? Może lawenda - duży krzaczek, jak ma być styl śródziemnomorski? Zimy łagodne, powinna dać radę, np. odmiana Viva o długich, ładnie przewieszających się pędach. Jestem na etapie dobierania roślin do dużych pojemników, bez konieczności ich corocznego wykopywania. A może zioła?
____________________
Dwa ogrody
Pola 11:05, 03 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
paniprzyroda napisał(a)
Zawsze podziwiałam śliczną werandę, ale ostatnie zmiany skutecznie odciągają od niej wzrok
Ciekawa jestem, co ostatecznie zdecydujesz posadzić do donicy. Może kula z trzmieliny jako powtórzenie tych na nóżce? Może lawenda - duży krzaczek, jak ma być styl śródziemnomorski? Zimy łagodne, powinna dać radę, np. odmiana Viva o długich, ładnie przewieszających się pędach. Jestem na etapie dobierania roślin do dużych pojemników, bez konieczności ich corocznego wykopywania. A może zioła?

Nie mogę się zdecydować, tak tam ma być klimat śródziemnomorski, wokół donicy będą lawendy a z przodu zaplanowałam wchodzący na ścieżkę przewrotnie. A może niskie drzewko, czarny bez ?
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 11:08, 03 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dzisiaj ogród w deszczu, a u sąsiadki kwitnący bez. W zaszłym roku sąsiad pytał czy wyciąć bez, poprosiłam aby tego
Absolutnie nie robił, bzy rosną wzdłuż całego ogrodzenia i gdy kwitną zapach jest cudny.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Monia81 15:03, 03 maj 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Pola napisał(a)
Dzisiaj ogród w deszczu, a u sąsiadki kwitnący bez. W zaszłym roku sąsiad pytał czy wyciąć bez, poprosiłam aby tego
Absolutnie nie robił, bzy rosną wzdłuż całego ogrodzenia i gdy kwitną zapach jest cudny.


Jolu ten pokoik ogrodowy po zmianie zrobił się bardzo elegancki, rewelacyjnie wyszły te ścieżki, brawa dla Was fajnie, że sąsiad nie usunął tych bzów, zapach masz na pewno obłędny a przypomnisz co to za drzewo nad tym rodkiem masz posadzone? pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Ewa777 15:59, 03 maj 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18272
A może do donicy drzewko cytrusowe (mandarynka, pomarańcza, cytryna) skoro ogród śródziemnomorski? Możesz je na zimę przechowywać na werandzie
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies