Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wątek o tym, że ......nie umiem:)

Gardenarium 22:40, 08 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W pobliżu domu nawierzchnie się przydadzą, taras jakiś żeby wśród kwiatków polegiwać sobie na leżaczku i bucików po deszczu nie zabrudzić. No i ładnie z takich skarbów zrobić dzieło sztuki.
Do domu wjazd to chyba jakiś kostkowy bardziej, żeby było dobrze odśnieżać. Ale te wszystkie skarby to wokół domu. Trawy Ci starczy dalej, ale można też placyk wykostkować gdzieś w rogu działki i postawić na tym altanę, co by można garden-party urządzać.




Tutaj pokazałam na przykładzie dwóch ogrodów na czym polega projekt.
Na Twoim rysunku trzeba czerwoną przerywaną linią odznaczyć gdzie bedzie granica działki do zaprojektowania, oddzielając te 2.500 m na ew. sprzedaż.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 23:15, 08 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
już mi sie wgrywa. zrobiłam obrys tego kawałka do zagospodarowania.
czy ten rysunek można zobaczyć neico większy?
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 23:19, 08 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569


ok to jest to
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Jagna 23:20, 08 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
anna_zochowska napisał(a)
ja na pewno jedno koło wykorzystałabym na fontannę)


tez o tym myslałam ale jakoś fontanna kojarzy mi sie z nowoczesnym ogrodem.....
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Gardenarium 23:34, 08 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Niezupełnie z nowoczesnym, w pobliżu tarasu fontanna by się przydała.

Nie można powiększyć, będzie niewyraźne.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 23:37, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Jagna ta część stodoły gdzie stoi taczka to jaka? bo jak południowa to mogłabyś posadzić winogrona i puścić nie wyżej jak 1,80, kiedyś na południowej stronie stodoły też miałam winogrona) trochę ja od przodu popraw, na oknie zawieś skrzyneczkę z kwiatami,bo na pewno od razu jej nie rozbierzesz to to fajne miejsce na różne rzeczy) jak narzędzia ...
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 23:39, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
z koła młyńskiego, nie no coś ty, Danuśka ma coś chyba , widziałam)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 23:42, 08 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To coś takiego

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 23:45, 08 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
anna_zochowska napisał(a)
Jagna ta część stodoły gdzie stoi taczka to jaka? bo jak południowa to mogłabyś posadzić winogrona i puścić nie wyżej jak 1,80, kiedyś na południowej stronie stodoły też miałam winogrona) trochę ja od przodu popraw, na oknie zawieś skrzyneczkę z kwiatami,bo na pewno od razu jej nie rozbierzesz to to fajne miejsce na różne rzeczy) jak narzędzia ...



wcale nie che jej rozbierać, jest z bali i ma sie całiem nieźle, górę muszę tylko poprawić okorkami i zastanawiamy sie nad tą czescia dobudowaną , z drugiej strony, tą z desek.
co do taczki, tak to południowa strona i juz posadziłam tam winogron..dokładniej to dwa, ale jeden padł, niemam pojecia dlaczego. Tam jeszczeniedawno stała szopka, teraz se zastanawiam nad miejsccem do posiedzenia, bo blisko do wejscia do domu. ale z drugij strone....fajnie byłoby miec cos takiego za domem.
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
monteverde 23:45, 08 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
mnie się podoba u moich poszukam) koła
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies