Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na Francuskiej

Pokaż wątki Pokaż posty

Na Francuskiej

Welka 09:24, 21 kwi 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Piękna wiosna w końcu zagościła w naszych ogrodach
Donice kupowałaś w OBI? (chyba ostatnio kupiłam podobne te ciemniejsze, a rozważałam wzięcie jeszcze tych jakby terakotowych)
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Magdalenka 09:39, 21 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Eve napisał(a)
Witaj Magdalenko
Ale się u Ciebie zmieniło, uwielbiam takie zdjęcia przed i po Ogród dojrzał niesamowicie.

Wiosna u Ciebie na całego!


Dziękuję Ewo
Ogród dojrzewa, a ja nie mogę się doczekać, aż stanie się zakątkiem, do którego nikt przez płot nie będzie zaglądał.
Choć już się przyzwyczaiłam
Pozdrawiam.
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 09:46, 21 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Ewelinka231281 napisał(a)
Piękna wiosna w końcu zagościła w naszych ogrodach
Donice kupowałaś w OBI? (chyba ostatnio kupiłam podobne te ciemniejsze, a rozważałam wzięcie jeszcze tych jakby terakotowych)
Pozdrawiam


Witaj Ewelinko
Te ciemne donice kupiłam w centrum ogrodniczym, a te jasne w casto.
W ub. tyg byliśmy na giełdzie kwiatowej w Tychach. Nastawiłam się na kupno donic takich glinianych- terakotowych ( w końcu na giełdzie taniej), ale jakież było moje zdziwienie, że takich donic nikt nie miał. Było za to mnóstwo plastików
Na szczęście CO, do którego często jeżdżę mnie nie zawiodło
Pozdrawiam i zapraszam
____________________
Magda Na Francuskiej
gierczusia 14:39, 22 kwi 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Madziu ... Pzrybiegłam się przywitać .., bo widzę ,że nasza grupa śląska się rozrasta .. I to mnie cieszy baaaardzo

Pięknie u Ciebie , kwiatowo ale to ułożone od linijeczki drewno powaliło mnie na kolana ... Jest piękne .. Będę zaglądać .., buziole slę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 14:40, 22 kwi 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
I czemu moja hortensja jeszcze nie ma pączków ??... Ni ma sprawiedliwości dziejowej na ty świecie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Magdalenka 18:34, 23 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
gierczusia napisał(a)
Madziu ... Pzrybiegłam się przywitać .., bo widzę ,że nasza grupa śląska się rozrasta .. I to mnie cieszy baaaardzo

Pięknie u Ciebie , kwiatowo ale to ułożone od linijeczki drewno powaliło mnie na kolana ... Jest piękne .. Będę zaglądać .., buziole slę


Witaj Elu
Oj rozrasta, rozrasta...ale z moim "ogródkiem" to za bardzo się nie rozrośnie
A tyle jeszcze chciałabym w nim zmieścić
I dziękuję za pochwały drewnianej ściany miała spełniać rolę "zakrywacza" a spełnia rolę "ozdobniacza"

W tej chwili ten zakątek nie wygląda za ciekawie, ale niedługo to się zmieni (mam nadzieję).
Buziam i zapraszam
____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 18:40, 23 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
gierczusia napisał(a)
I czemu moja hortensja jeszcze nie ma pączków ??... Ni ma sprawiedliwości dziejowej na ty świecie


A hortensja to kupiona oczywiście dzięki Ogrodowisku. Na jesieni kupiłam Vanille Fraise a na wiosnę 2 Limki. Te kupione jak i ta zimująca mają już pączki U Ciebie niedługo też będą
____________________
Magda Na Francuskiej
Welka 20:10, 23 kwi 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Magdalenka napisał(a)


Witaj Ewelinko
Te ciemne donice kupiłam w centrum ogrodniczym, a te jasne w casto.
W ub. tyg byliśmy na giełdzie kwiatowej w Tychach. Nastawiłam się na kupno donic takich glinianych- terakotowych ( w końcu na giełdzie taniej), ale jakież było moje zdziwienie, że takich donic nikt nie miał. Było za to mnóstwo plastików
Na szczęście CO, do którego często jeżdżę mnie nie zawiodło
Pozdrawiam i zapraszam


U mnie w moim ogrodniczym mnóstwo plastików, OBI tym razem nie zawiodło, także cenowo
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Magdalenka 14:44, 25 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Trochę świeżych zdjęć cudownej, pachnącej wiosny

____________________
Magda Na Francuskiej
Magdalenka 14:48, 25 kwi 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266

____________________
Magda Na Francuskiej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies