Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe skarby

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe skarby

sylwia_slomc... 22:22, 08 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Betka napisał(a)

Sylwia ja też na braki już potrzylam wesołym okiem.
Ale póki co to ogrodu nie sprzątałam więc z kwiatuszki się wstrzymuje.
Po zakupach odrazu pobiegła przymiarki robić

Super pasuje
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 22:33, 08 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Świetne prezenty ! a poidełko zakupiłam takie samo, tylko moje jeszcze w domu stoi świetne pasuje na tym pieńku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Aurelllia 23:33, 08 mar 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Świetne prezenciki
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Betka 00:10, 10 mar 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Dziewczyny dziękuję bardzo
Dzisiaj chciałam posprzątać trochę w ogrodzie jednak pogoda nie pozwoliła mi zrobić jakichś mega postępów! Nawet fotki nie strzeliła :-\
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
daroool 12:01, 13 mar 2019

Dołączył: 27 lut 2019
Posty: 10
Wooow! jestem pod ogromnym wrażeniem takiej przemiany, przejrzałem cały Pani wątek i po prostu szczena mi opadła do samej ziemi. Ogród jest prześliczny, na pewno będę się inspirował
anabuko1 22:15, 13 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Betka napisał(a)
Aniu no powiem ci ze z tym ogniskiem na kółkach to wymyśliłaś hahhaha ale wiesz ścieżka może tam powstanie to i kółka się przydadzą

Wiosnę czuję i dzięki temu mam wizję nowego kącika
Więc zaczynam zbroic się w drobiazgi
Jak zobaczyłam serduszko to odrazu widziałam je jak stoi na rabacie, o ptaszkach takich zawsze marzyłam! Jeszcze budki lęgowa mam zamówić i po mału aby do wiosny!

Fajne dażecik.
I chyba takiego samego ptaszka dzisiaj kupiłam :0
A domki , które dostałaś, świetne.
I poidełko.
a patrz ja jeszcze nie mam poidełka. :0
Pozdrawiam Beatko
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Betka 23:12, 15 mar 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
daroool napisał(a)
Wooow! jestem pod ogromnym wrażeniem takiej przemiany, przejrzałem cały Pani wątek i po prostu szczena mi opadła do samej ziemi. Ogród jest prześliczny, na pewno będę się inspirował

Dziękuję za miłe słowa cieszę się że ogród ci się spodobał a jeszcze większą radość mi sprawiła pisząc że będziesz się inspirować! Zakładając ogród nie spodziewałam się że zostanie on Inspiracją
PS. Nie pani..... Beata jestem
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 23:15, 15 mar 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
anabuko1 napisał(a)

Fajne dażecik.
I chyba takiego samego ptaszka dzisiaj kupiłam :0
A domki , które dostałaś, świetne.
I poidełko.
a patrz ja jeszcze nie mam poidełka. :0
Pozdrawiam Beatko

Aniu poidełko serduszko to koszt 9.90 i jak go zobaczyłam na dziale z doniczka to odrazu w głowie zrobiła mi się wizja hahahha. Domki jeszcze trzeba przyczepić a przecież to ostatni gwiazdek! Mam nadzieję że jakas ptaszyna zamieszka w tak pięknych domkach
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
sylwia_slomc... 23:22, 15 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Beatko te domki nim zawiesisz pozbijaj dokładniej niż sklep bo jak pisklaki będą, a dno odleci, albo daszek to tragedia gotowa, a niestety u naszego w drugim sezonie dno odpadło, dobrze, że zima była i bez piskląt
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Betka 22:50, 22 mar 2019


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Sylwia domki piękne ale tak jak mówisz dosyć płoche. Miejsce docelowe to ściana starego budynku bbeda pod dachem więc ich żywotność powinna być dłuższą..... Chociaż kto wie
Domki już wiszą ale ściana jeszcze nie wygląda tak jak bym chciała! Teren jeszcze nie posprzatane, lista roślin na rabate w cieniu nie zrobiona, ogród nie ogarnięty no cóż.....
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies