Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moniki ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Moniki ogród

Moni 00:20, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2012
Posty: 5
Cześć,
mój ogród to marzenie ... i choć ma już kilka lat, to cały czas jestem na początku .
Z jednej strony mam pragnienie aby miał już jakiś kształt, z drugiej zaś tu jeszcze nic nie jest do końca powiedziane



Nie mam zbyt dużo zdjęć, ale postaram się nadrobić zaległości i pokazać Wam mój kawałek na ziemi wiem , wiem , nie równa się z innymi - ale ma tą szczególną cechę - jest mój , a ja nad nim będę pracować bo wizję mam wielką !

Tymczasem zima



bo przecież jeszcze nie odeszła, chociaż już kilka razy zabierała swoja białą sukienkę



Wiosną lubię ten zaciszy kątek, który znalazłam dla azalli ( w nazwie łac. ma coś od narcyza), która obsypuje się tysiącem kielichowatych żółtych kwiatów a jej woń -podobna do zapachu lilii wabi mnie czekam na nią tej wiosny .... na tym zdjęciu po kwitnieniu , zaraz zaraz ups, to albo pełne lato lub pocztek jesieni




tutaj co prawda bije w oczy nasz płot, ale podoba mi się gra światła na tym zdjęciu


Któregoś dnia wzięłam się za wyplewienie tego oto miejsca i tak powstało "oczko" na maciejkę, ach jaka byłam zadowolona z siebie, bo wyszło coś ładnego czego zupełnie nie planowałam !




to na tyle dzisiaj do zobaczenia !
____________________
Moika - http://www.ogrodowisko.pl/watek/2976-moniki-ogrod
Gardenarium 01:08, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Witaj Moniko we własnym wątku, bo obecna to już jesteś od dawna Zlikwiduj spacje między nawiasami w podpisie, bo link nie działa
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moni 19:36, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lis 2012
Posty: 5
Gardenarium napisał(a)
Witaj Moniko we własnym wątku, bo obecna to już jesteś od dawna Zlikwiduj spacje między nawiasami w podpisie, bo link nie działa

no tak od dawna i wpadłam tu że, ach ! wspaniałe to miejsce - ogrodowisko, piękne zdjęcia, mnóstwo porad . Proffesional

____________________
Moika - http://www.ogrodowisko.pl/watek/2976-moniki-ogrod
AgnieszkaW 19:39, 12 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Witaj, rozgość się tu na dobre - tak jak my. Pozdrawiam ciepło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
JoannA 20:12, 12 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Moniko z pięknym ogrodem, witaj
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Moniika 20:24, 12 mar 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
I ja witam moją imienniczkę już kawał ślicznego ogrodu masz u siebie ! Pozdrawiam m
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
zawitka 07:59, 13 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
No Moniko witaj ale piękna działka a płotek rewelacja i masz rację piękny bo Twój i już Widziałaś jaki ja mam płot .postawili bez porozumienia znami i jeszcze zdeptali wszystko dookoła ,ale powiedziałam sobie że nic to wszystko naprawię zakryję ważne że jest .Pokazuj zdjęcia bo lubimy oglądać.Pozdrawiam zimowo i aby do wiosny.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Madziarzeszow 08:03, 13 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Bardzo ładnie u Ciebie i to wcale nie jest początek , pięknie . Czekam na więcej zdjęć , będę podglądać
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Roberto 08:07, 13 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witaj , działka super, będzie co robić, pozdrawiam i będę kibicował.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies