Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jak udekorować ZIEMIANKĘ ?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak udekorować ZIEMIANKĘ ?

Agata12031 18:11, 05 kwi 2013

Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 8
Witam. Jako nowa forumowiczka zgłaszam sie o pomoc lub porade jak udekorowac ziemianke. Wstawiam zdjęcie ziemianki z jesnieni, gdy skończyliśmy prace i aktualne zdjęcie z tj naszej okronie długiej zimy.
W około niej zasadziłam z mama brzozy, modrzewia, klon z przodu i kilka sonen. Brak pomysłu co zaszadic na niej.
____________________
Agata12031 18:21, 05 kwi 2013

Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 8
____________________
dajana 18:52, 05 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Masz coś o czym zawsze marzyłam, właśnie o ziemiance .Taki domek hobbita ale mi sie podoba twoja o rany! Zaraz czegoś poszukam, na innym forum czyli budowlanym miałam sporo zdjęc z taką budowlą i dekoracjami roślinnymi Jak znajdę to ci wkleję Normalnie jestem podekscytowana z wrażenie Jestem ciekawa jak ją zbudowałaś Nigdzie nie znalazłam gotowego projektu jedynie ksiązkę kupiłam ale bardziej z opisem warunków które musi taka piwniczka spełniać .Nie powiedziałam że nie bedę takiej mieć bo nadal mi siedzi w głowie .Twoja jest piękna i ten kamień cudny Jedyna rzecz która bym wymieniła to drzwi Powinny być drewniane z kutymi zamkami byłaby jeszcze piękniejsza .Mam nadzieję że nie masz mi za złe tego co napisałam To nie jest krytyka lecz moja wizja .Oczywiście że każdy ma inną więc nie zwracaj uwagi Idę szukać Pozdrawiam
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
GorAna 18:57, 05 kwi 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16029
Witam
Swietna sprawa
Ja posadziłabym tam różne trawy

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
dajana 19:24, 05 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Posyłam ci bardzo przydatny link który nakreśli ci nie tylko rosliny na ziemianke ale jak bardzo wazna rolę one odgrywają dla niej Rosliny to nie tylko ozdoba musi byc zachowane coś więcej http://muratordom.pl/ogrod/rosliny-do-ogrodu/ziemianka-w-ogrodzie-jakie-rosliny-najlepiej-na-niej-posadzic,128_8207.html
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 19:28, 05 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Udało się link jest aktywny Spokojnie sobie poczytaj ,rośliny też tam są wymienione Życzę powodzenia
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Sebek 20:07, 05 kwi 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj Podsyłam Ci kilka inspiracji







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Agata12031 10:18, 06 kwi 2013

Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 8
Dziękuje za odpowiedz i miłe słowa
Dziekuje wam za podpowiedzi.
Marzy mi sie prawa strona porosnięta kocimiętką ....a strona przednia jakimiś kwiatkami by tak lekko zwisały nad drzwiami. Drzwi w ziemiance sa wstwione przemysłowe. Obite przez mojego wspaniałego tatusia deskami...to on równiez ja zrobił z moim mężem i wsparciem!!!! Niech tylko zrobi sie ciut cieplej to zabieram sie do pracy.Najpierw do sklepu.A może ...najpierw to rozrysuje i wam pokażę wstępny projekt.Czasami mnie fantazje ponosi...Chciałabym by było wiejsko,kolorowo ......tylko że potrzebuje waszej podpowiedzi co z czym posadzic by sie chaos nie zrobił!

____________________
hanka_andrus 12:17, 06 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak wiejsko i kolorowo, to musi być chaos! A ziemianki zazdroszczę!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Agata12031 14:03, 06 kwi 2013

Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 8
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies