Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój (nie)piękny ogród:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój (nie)piękny ogród:)

canis 21:55, 25 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 30
Dziękuję za piękne kwiatuszki Z bliska altana już nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciu, a w mojej 'wizji' musi być otynkowana Na koniec dnia pochwalę się naszym ręcznie robionym stojakiem na jeżyne:
____________________
Moj (nie)piękny ogród
boguslawa_ma... 20:06, 30 kwi 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Agatko czy dzieje się coś na twojej działce?pozdrawiam i kwtki posyłam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Debra 21:00, 30 kwi 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
hanka_andrus napisał(a)
Zawirowania w prawnym aspekcie działkowym ,na dobre działkom nie wychodzi. Ludzie się zniechęcają, ugory zostawiają, a wszystko przez to,że nie mogą gminy się zdecydować, czy sprzedać grunt ,i ewentualnie komu i za ile. A rząd do tego intensywnie łapki dokłada. Ten rok jeszcze spokojny, ale juz następny, kto wie co za prezent nam przyniesie. U mnie w sobotę zebranie roczne w ogródkach.


Haniu, to fakt, że ludzie się zniechęcają, ale to nie kwestia gmin. W Sejmie są ustawy zgłoszone przez różne opcje, Komisja ds. Infrastruktury ma nad nimi pracować, ale wszystkie bez wyjątku przewidują utrzymanie wiekszości dotychczasowych zasda, dotyczących ew. likwidacji ogrodów. Nie jest źle, uważam.

Aagato. teraz to juz z górki. Miałam tak samo, ale powoli trawka rosła, krzewy sadziłam, dzisiaj nie ma porównania. Rosliny same rosna
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
canis 11:33, 02 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 30
Witam wszystkich w pochmurny dzień. Bogusiu dzieje się Piękna drewniana furtka już jest i wygląda naprawdę ładnie. Oprócz tego kopania ciąg dalszy. Udało nam się załatwić płytki chodnikowe za grosze w bardzo dobrym stanie więc niedługo ruszymy ze ścieżką Niestety dzisiejsza pogoda zmusza nas do odpoczynku i nic nie robienia, hihi Dodaję zdjęcia furtki: Pozdrowienia!
____________________
Moj (nie)piękny ogród
canis 11:37, 02 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 30
Debra napisał(a)


Haniu, to fakt, że ludzie się zniechęcają, ale to nie kwestia gmin. W Sejmie są ustawy zgłoszone przez różne opcje, Komisja ds. Infrastruktury ma nad nimi pracować, ale wszystkie bez wyjątku przewidują utrzymanie wiekszości dotychczasowych zasda, dotyczących ew. likwidacji ogrodów. Nie jest źle, uważam.

Aagato. teraz to juz z górki. Miałam tak samo, ale powoli trawka rosła, krzewy sadziłam, dzisiaj nie ma porównania. Rosliny same rosna

Dokładnie, niektórzy się zniechęcają i odpuszczają, ale my nie - i tak chcemy żeby było ładnie. W końcu po coś kupiliśmy działeczkę. Debra ja widzę już ogromną różnicę przed tym co było. Aż chce się pracować, tylko niestety pogoda płata figle
____________________
Moj (nie)piękny ogród
Keri 11:50, 02 maj 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Witam Cię ! sporo pracy za Tobą, będę do Ciebie kukać, pozdrawiam
____________________
Agnieszka Zielona przystań
madzielena 16:24, 02 maj 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 656
canis napisał(a)


Furteczka bardzo ładna U nas już trawa posiana, ale dziś zimno i pada więc też nic więcej nie da się zrobić...
Pozdrawiam!
____________________
Magda - Działeczka koło Muzeum
hanka_andrus 17:01, 02 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Furtka-marzenie! Powoli dojdziecie do ładu i z rabatkami i ze ścieżką. Powodzenia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
boguslawa_ma... 23:05, 02 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
canis napisał(a)
Witam wszystkich w pochmurny dzień. Bogusiu dzieje się Piękna drewniana furtka już jest i wygląda naprawdę ładnie. Oprócz tego kopania ciąg dalszy. Udało nam się załatwić płytki chodnikowe za grosze w bardzo dobrym stanie więc niedługo ruszymy ze ścieżką Niestety dzisiejsza pogoda zmusza nas do odpoczynku i nic nie robienia, hihi Dodaję zdjęcia furtki: Pozdrowienia!

Furtka ładna uśmiecham się bo mój M zrobił taką samą przy tarasie tylko pomalowal ciemnym drewofronem
nawet dał taką samą zasuwkę jak będe na działce to zrobię fotkę dziś nie byłam bo deszcz i zimno
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 16:12, 03 maj 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Agata zerknij do mnie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies