Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Mogę podzielić się ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mogę podzielić się ;)

Martek 11:58, 11 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Znowu nie kliknęłam na miniaturę z sowy skowronka nie zrobi...))Bogusia to zdjęcie do posta wyżej
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Matka 12:00, 11 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
mniam...śliczna!troszkę inna od Hanusiowej-to poproszę
____________________
U Matki
Martek 12:00, 11 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Tutaj są sfotografowane po deszczu nocą ,tak wygląda ich pokrój Bogna
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 12:02, 11 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Patrz na to pomiędzy rozchodnikami))Jest wyższa niż tu widać i im starsza tym jej więcej
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Matka 12:04, 11 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Bardzo ładna-będę miała dwa rodzaję, hehe...super, Marto dzięks-juz wysyłam dane

a lawenda Ci obok nich rosnie?lubi takie towarzycho?ona chyba woli suszę?
____________________
U Matki
Martek 13:02, 11 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jagna napisał(a)

Myślę ,że taniej wyjdzie niż w sklepie mimo opłaty pocztowej ,dowiem się

ja mam kuriera 20 zl za 30kg

Rozmawiam z Danusią na temat hortensji ,radzi ją podzielić oczywiście w sprzyjających warunkach do jej wykopania - czyli można na przedwiośniu .Mała sadzonka może kosztować 25zł
w ogrodniczym - To się namyśl Jagna.Postaram się w całości ,ale to są sztywne ,ale dość kruche łodygi o tej porze ,łamliwe ,więc ja tez pomyślę czy całą czy połowę .Zrobię zdjęcie jak nie będzie śniegu ,dziś u nas napadało .Z jakiej miejscowości jesteś?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 14:04, 11 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Martek napisał(a)


Myślę ,że taniej wyjdzie niż w sklepie mimo opłaty pocztowej ,dowiem się

ja mam kuriera 20 zl za 30kg

Zapytałam Danusię i czekam na odpowiedź czy mogę ruszać hortensję wiosną na taką wycieczkę .
Sam krzaczek jest lekki tylko pewnie będę musiała zapakować ją w donicę i obsypać ziemią ,to ziemia zaważy,nie wiem jaka ta bryła korzeniowa jest ,ale chyba nie głęboka.Także myślę,że to taniej pójdzie.Nie pytałam męża bo spał ,a rano szybko wyszedł ,za szybko))))))


ok to ja poczekam, ale wydaje mi sie ze szczelny worek i zanurzenie korzeni wcześniej w wodzie wystarczy. Kurier dociera w 24h więc nie powinno być kłopotu. o kuriera sama bym sie zatroszczyła, zebyś już nie miała kłopotu.
Siedlików koło Ostrzeszowa.
u mnie dziś pada deszcz. Żebytylko jutro było to zapowiadane słońce
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Martek 16:09, 11 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Musi rozmarznąć gleba i u mnie i u ciebie.Mój mąż twierdzi ,że to za 17 zł powinno przejść
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 01:13, 12 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jaguś ,ale ta hortensja kwiatów za specjalnych nie ma ))Gdzieś Danusia ma podobną w swojje galeryjnej kolekcji znajdę to dam cynk.Na pocztę wpłacam ja potem jak dotrze hortensja przelejesz na konto.Najpierw pokażę Ci kwiat))))))))))))))))))))))Ja to się nigdy nie nadawałam na handlarę)))))Może Tobie się spodoba w końcu Danusi tak skoro ma
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 07:38, 12 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
zemnie handlara tez kiepska. a hotensje lubie ( chyba sie starzeje bo wczesniej nie znosilam) a w kompozycji pewnie nabierze uroku. ja prócz gruzu mam niewiele. a dorosłe rosliny szybcie bedzie widac
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies