Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Mogę podzielić się ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mogę podzielić się ;)

Martek 01:38, 13 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Jagna napisał(a)
zemnie handlara tez kiepska. a hotensje lubie ( chyba sie starzeje bo wczesniej nie znosilam) a w kompozycji pewnie nabierze uroku. ja prócz gruzu mam niewiele. a dorosłe rosliny szybcie bedzie widac

Jagna w albumie zdjęć Danusi Młoźniak "Moje Hortensje ,zauważyłam w zbliżeniu sam koszyczek kwiatów bardzo podobny jak nie tych samych co ja mam.
To jest ostatni rząd fotografii trzecia pozycja od lewej ma się rozumieć,jeszcze sprawdzę dla peności.Taki ni jaki róż ))Teraz jestem zajęta do poniedziałku jak nie zapomnę zrobię zdjęcie wielkości tej hortensji
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 07:51, 13 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Martek napisał(a)

zemnie handlara tez kiepska. a hotensje lubie ( chyba sie starzeje bo wczesniej nie znosilam) a w kompozycji pewnie nabierze uroku. ja prócz gruzu mam niewiele. a dorosłe rosliny szybcie bedzie widac

Jagna w albumie zdjęć Danusi Młoźniak "Moje Hortensje ,zauważyłam w zbliżeniu sam koszyczek kwiatów bardzo podobny jak nie tych samych co ja mam.
To jest ostatni rząd fotografii trzecia pozycja od lewej ma się rozumieć,jeszcze sprawdzę dla peności.Taki ni jaki róż ))Teraz jestem zajęta do poniedziałku jak nie zapomnę zrobię zdjęcie wielkości tej hortensji


A jak znaleźć ten album?
Bo ja tu jeszce po omacku sie poruszam
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Martek 17:58, 13 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Wejdź w profil Danusi i chyba ma zdjęcia dostępne dla wszystkich .Kliknij na zdjęcia ,tam otwierają sie okienka z albumami poszczególnymi i jest tam "Moje hortensje "rozwiną się zdjęcia jak klikniesz na miniaturę zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 18:15, 14 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Martek napisał(a)
Wejdź w profil Danusi i chyba ma zdjęcia dostępne dla wszystkich .Kliknij na zdjęcia ,tam otwierają sie okienka z albumami poszczególnymi i jest tam "Moje hortensje "rozwiną się zdjęcia jak klikniesz na miniaturę zdjęcia.


Niestety nie widze albumu (:

____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Martek 18:27, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Czyli nie jest dostępny dla wszystkich...?
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 18:29, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Zaraz wgram na kompa zdjęcie hortensji ,a potem poproszę Danusię ,żeby tu wrzuciła zdjęcie kwiatostanu
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Jagna 18:32, 14 lut 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
Badzo będe wdzięczna
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
Martek 19:06, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046

Taki mały ,biedny krzaczek))
Jak widać to ma 4-ry i piątą nieśmiałą gałązki prowadzące.Ona mała ,ale liście ma spore i wrażenie jest zupełnie inne .Liście są jak na mój gust ładne ,bo takie mocno ciemnozielone,a nie jasne jak mam w takiej innej różowej odmianie z innym kwieciem...Myślę,że te liście to większy atut tej rośliny ,ale jak widzę pod fotografią Danusi znaleźli się co zaznaczyli "lubię"mimo moich negatywnych komentarzy)))))))Bo ja Jagna miałam mieć zupełnie z tego inną odmianę ,też Danusia ma w swoich zbiorach tyle ,ze jej jest różowa ,a moja miała być niebieska ze środkiem białych drobniutkich kwiatuszków ,a wyszła zaraz może się uda złapać Danusię...))))Ale potrafię zareklamować towar nie?)))))))))))))))))Nie chcę Twojego rozczarowania))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 19:09, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pierwsza od lewej gałązka złamała się tamtej zimy pod naporem śniegu ,ale to wina ,męża ,nie przyrody
Jak widać jednak odbijają za to dwie inne gałązki od niej i urosną.
W słońcu one chlapią ,omdlewają te liście,musi byś cień czy półcień i do póki młoda roslina musi mieć wodę.Jak będzie gęściejsza da sobie radę
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 19:24, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Muszę jeszcze dodać,że ja nic nie wie o tej odmianie np .do jakiej wielkości dorasta ,może Danusia coś napisze od siebie ,ponieważ etykieta była z tą odmianą jaką chciałam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies