Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Zdrowe, ładne rośliny w rozsądnej cenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Zdrowe, ładne rośliny w rozsądnej cenie

AlicyaLK 16:08, 09 kwi 2013


Dołączył: 25 mar 2013
Posty: 1167
Witajcie,

z góry przepraszam, jeśli już gdzieś taki wątek się pojawił - niestety nie znalazłam Już od dłuższego czasu śledzę Ogrodowisko, obserwuję te piękne ogrody, które prezentujecie - no dech w piersi zapierają dosłownie Ja po remontach domu, ociepleniach itd. zostałam z klepiskiem dokoła domu, a potencjał mój ogród ma! jak każdy Mam nadzieję, ż wkrótce uda mi się znaleźć chwilkę, aby założyć swój wątek i pokazać co jest, co planuję, a potem już postęp prac póki co jednak szukam sprawdzonego miejsca, gdzie w okolicach Krakowa mogę kupić zdrowe, ładne rośliny w rozsądnej cenie. Mniej jestem nastawiona na drzewa - bo te remonty przetrwały poszukuję ładnych sadzonek lawendy, traw ozdobnych, trzmieliny, różnego rodzaju pnącza. Pomóżcie proszę! Żal byłoby mi zainwestować w ogród, a następnie połowę z tego stracić Zresztą pewnie wszyscy mnie rozumiecie
Z góry dziękuję za pomoc - szybko muszę zabrać się do pracy, bow Krakowie jest już wiosennie
____________________
Pozdrawiam Alicja Kraina Czarów w fazie projektów
Gardenarium 19:14, 09 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Masz wątek tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2258-malopolskie-krakowskie-centra-szkolki-ogrodnicze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies