Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

Selly 09:46, 10 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
No chyba nie masz wyjścia. Szkoda tych stożków zupełnie stracić. Pięknie wyglądają w przedogródku. A kulki bukszpanowe pewnie ci się jeszcze gdzieś powtarzają, więc i tak będą w ogrodzie.
A co to jest to białe na tle czego rosną kulki/obecnie stożki - czy to żwirek ?
Zostawisz to tło , czy tło też przeniesiesz z rabatki po lewej stronie ? Bo po lewej stronie stożki miały mieć chyba jakieś inne tło ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
GabiK 09:52, 10 maj 2013

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Tosiu, a czemu ten kawałek ze stożkami musi być zlikwidowany? Po co Ci ten bruk pod samą bramą?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
zbigniew_gazda 10:04, 10 maj 2013


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11154
Tosiu wszystko zobaczyłem a domek powstał w błyskawicznym tempie. Też czekam na foty z realizacji projektu Szefowej. Rób wszystko aby nie brukować całego placu. Pierwsza wersja jest super.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ana_art 12:25, 10 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
szkoda tej prawej strony.... ale przypuszczam, że musisz ją zostawić na parkowanie, jak u mnie... jesli nie to nie rezygnuj, zobaczysz że w bliskiej przyszlości stwierdzisz ze tam strasznie łyso...a i gdybym miała doradzic to jeśli musisz brukować to zostaw chociaż te drzewa, pół metra cię nie zbawi.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
atena35 15:38, 10 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Selly napisał(a)
No chyba nie masz wyjścia. Szkoda tych stożków zupełnie stracić. Pięknie wyglądają w przedogródku. A kulki bukszpanowe pewnie ci się jeszcze gdzieś powtarzają, więc i tak będą w ogrodzie.
A co to jest to białe na tle czego rosną kulki/obecnie stożki - czy to żwirek ?
Zostawisz to tło , czy tło też przeniesiesz z rabatki po lewej stronie ? Bo po lewej stronie stożki miały mieć chyba jakieś inne tło ?


Dokładnie tak, kulek jest więcej, a stożki tylko tu.
To białe tło to żwirek, mówiąc szczerze nie pomyślałam o przenoszeniu tła - chciałam w żwirek.
____________________
Ogród Tosi
atena35 15:39, 10 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
GabiK napisał(a)
Tosiu, a czemu ten kawałek ze stożkami musi być zlikwidowany? Po co Ci ten bruk pod samą bramą?

Musimy gdzieś parkować gdyby zostawić te rabatkę to trudno byłoby manewrować autami.
____________________
Ogród Tosi
atena35 15:42, 10 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
zbigniew_gazda napisał(a)
Tosiu wszystko zobaczyłem a domek powstał w błyskawicznym tempie. Też czekam na foty z realizacji projektu Szefowej. Rób wszystko aby nie brukować całego placu. Pierwsza wersja jest super.

Zbyszku za późno już wybrukowany, ale Pan, który brukował powiedział, że nie mam się martwić, bo z doświdaczenia wie, że klienci często najpierw brukują a potem "wyciągają" - on się cieszy bo ma robotę
Dziękuję za odwiedziny
____________________
Ogród Tosi
atena35 15:44, 10 maj 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
ana_art napisał(a)
szkoda tej prawej strony.... ale przypuszczam, że musisz ją zostawić na parkowanie, jak u mnie... jesli nie to nie rezygnuj, zobaczysz że w bliskiej przyszlości stwierdzisz ze tam strasznie łyso...a i gdybym miała doradzic to jeśli musisz brukować to zostaw chociaż te drzewa, pół metra cię nie zbawi.


Ja już stwierdziłam, że jest łyso myślę o doniczkach.
Zobaczymy jak będzie w praktyce.
____________________
Ogród Tosi
Selly 22:03, 10 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
ana_art napisał(a)
szkoda tej prawej strony.... ale przypuszczam, że musisz ją zostawić na parkowanie, jak u mnie... jesli nie to nie rezygnuj, zobaczysz że w bliskiej przyszlości stwierdzisz ze tam strasznie łyso...a i gdybym miała doradzic to jeśli musisz brukować to zostaw chociaż te drzewa, pół metra cię nie zbawi.


No właśnie ! Zawsze można jeszcze rośliny w donicach sadzić. Tak jak robi to Danusia. Więc jeśli uznasz , jak obawiają się inni, że jest "łyso", to sobie donic nastawiasz.
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 22:11, 10 maj 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
atena35 napisał(a)


Dokładnie tak, kulek jest więcej, a stożki tylko tu.
To białe tło to żwirek, mówiąc szczerze nie pomyślałam o przenoszeniu tła - chciałam w żwirek.

Tak się jakoś przyczepiłam tego tła. Bo o ile żwirek na pewno jest świetny do niskich kulek, to w przypadku stożków, sama nie wiem ? A co jest tłem dla stożków po prawej stronie w pierwotnym projekcie? tam są chyba 3 rodzaje roślin, tak ? Co to miało być : takie żółte, fioletowe i szare z kółkami ?
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies